Lyft در نهایت wades به تحویل به رانندگان کمک نقدی درآمد در طول همه گیر

کردن اجسام در حال راه اندازی یک جدید تحویل خدمات با هدف کمک به رانندگان کسب درآمد در طول رمان coronavirus بیما

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

کردن اجسام در حال راه اندازی یک جدید تحویل خدمات با هدف کمک به رانندگان کسب درآمد در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان تقاضا برای سوار-نقطه فرو می ریزد Lyft جدید برنامه آزمایشی را ضربه بزنید به رانندگان تحویل "ضروری" اقلام مانند مواد غذایی, تجهیزات پزشکی و کالاهای خانگی.

برای سال Lyft به عقب رقیب خود, حال بارگذاری, در, تحویل, اما با همه گیر ترک بسیاری از رانندگان از کار و تقاضا برای افزایش تحویل این شرکت در نهایت wading را در. این ابتکار برای اولین بار به طعنه در ماه گذشته است که به نام ضروری تحویل و آن را در دسترس خواهد بود در 11 شهرستانها از جمله آتلانتا و دالاس و سیاتل — برای شروع.

سرویس تحویل خواهد شد نگاه خیلی متفاوت تر از مشتری رو خدمات مانند Uber می خورد, درب داش و Instacart. تایید همکاران که شامل سازمان های دولتی محلی و سازمان های غیر انتفاعی کسب و کار و سازمان های مراقبت بهداشتی می تواند برنامه تحویل مشتری از طریق پورتال های آنلاین است که خواهد شد و سپس برداشت کردن اجسام توسط رانندگان است.

دریافت کنندگان را شامل سالمندان و افراد با سیستم ایمنی بدن است که به دنبال به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. Lyft می گوید آن را نیز تحویل به کم درآمد افراد و خانواده هایی که فاقد دسترسی به حمل و نقل قابل اعتماد. برای مثال یکی از Lyft را تایید شرکای دل و غذاهای بسته بندی شده را با استفاده از این سرویس برای ارائه محصولات میوه از آن انبارها به ارشد امکانات در سیاتل.

Lyft می گوید آن را به گسترش این برنامه در سراسر کشور آن را به عنوان نشانه بیشتر همکاران. این شرکت در حال حاضر فقط در شمال امریکا است.

تحویل نیست تنها راه Lyft به حال شده است برای انطباق با طول بیماری همه گیر. این شرکت همچنین ارائه رایگان و با تخفیف دوچرخه-به اشتراک گذاری می گذرد و e-روروک مخصوص بچه ها و به کارگران ضروری در نیم دوجین شهرستانها. رایگان و یا ارزان دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها در سفر هستند بسیار مفید به عنوان حمل و نقل عمومی ridership همچنان به شاقول در بسیاری از شهرستانها و سوار-به اشتراک گذاری دیده نمی شود به عنوان یک جایگزین امن. در واقع, شده است وجود دارد افزایش در دوچرخه سواری در شهر نیویورک فیلادلفیا و شیکاگو است.

البته Lyft سوار-های کسب و کار کاهش یافت که مقامات بهداشت آموزش مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری. شرکت سواری کسب و کار شده است به نصف کاهش دهد در هفته های اخیر با توجه به اطلاعات. Lyft درآمد پس از پرداخت رانندگان است به احتمال زیاد کمتر از 150 میلیون دلار در ماه در حال حاضر از حدود 260 میلیون در ماه در طول سه ماهه اول سال گذشته انتشار گزارش. Uber نیز دیده می شود یک کاهش در تقاضا و فروش.

همه گیر نیز تشدید Lyft کار مشکلی است. هر دو شرکت آمده اند زیر آتش برای طبقه بندی رانندگان و تحویل کارگران به عنوان پیمانکاران مستقل. سناتور. الیزابت وارن (D-MA) در نامه ای به فرفره شرکت را به "reclassify خود را تحویل کارگران به عنوان کارکنان به جای پیمانکاران مستقل و اطمینان حاصل شود آنها در حال ارائه یک مجموعه کامل از کارکنان حمایت و مزایای."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب