Little Britain دی وی دی پرتاب به بریستول بندر

شما اشتباه توسط دولت های عجیب و غریب و بی ربط برنامه ای برای بازگشت به حالت عادی? در اینجا به سوالات شما پاسخ

توسط BASHARIATEMROOZ در 22 خرداد 1399

شما اشتباه توسط دولت های عجیب و غریب و بی ربط برنامه ای برای بازگشت به حالت عادی? در اینجا به سوالات شما پاسخ داده به عنوان بهترین ما می توانیم.

می توانم رابطه جنسی داشته در حال حاضر ؟

بله و نه. شما می توانید بیش از رفتن به شریک زندگی خود را به عنوان طولانی به عنوان یکی از شما به تنهایی زندگی می کند. بنابراین اگر شما هر دو رو مشاوره ازدواج و مشاوره آنها نه تنها درد در الاغ خود را با دوچرخه کوهستان و منفعل-پرخاشگر آشپزخانه یادداشت آنها توقف شما گرفتن یک دیک.

چه 'پشتیبانی حباب'?

به نظر می رسد به یک تعبیری برای مقاربت جنسی. آن را به طور کامل روشن نیست اما حداقل آن کمتر پا پیچش یا حلقه زنی از 'دفن گوشت گاو سرنیزه' یا 'کاوش Punarnia'.

بنابراین چگونه کار می کنند ؟

هنگامی که شما در یک حباب – که برای یک پدر و مادر با فرزندان, اما نه چندین اشغال dwellers – شما نمی توانید سوئیچ حباب. پدربزرگ و مادربزرگ می تواند در یک حباب اما تنها اگر یکی از آنها مرده است. حباب را از خود جدا اگر COVID علائم ظهور و حباب های متعدد هستند ممنوع است. همه روشن است ؟ خوب.

زمانی برای عشق مسیح هستند و بچه ها رفتن به مدرسه ؟

سپتامبر. مگر اینکه موج دوم بازدید با توجه به گیج کننده طبیعت از تمام دولت های قبلی مشاوره. در واقع شما در حال رفتن به دام افتاده در خانه با آنها در یک تلخ متمرد رابطه برای بقیه عمر خود را مانند Steptoe and Son.

آیا من باید برای رفتن به باغ وحش ؟

چرا که به سختی هر جای دیگری باز است. اگر دوست دارید trudging در اطراف برای ساعت ها خیره بالینی افسرده ببر در حالی که کودکان خود را سعی کنید به ورشکستگی شما را در فروشگاه شما در را برای درمان. شما همچنین می توانید رفتن به یک درایو در سینما به دلیل نشستن در یک فیات 500 است چگونه فیلم بودند که به معنای لذت می برد.

این همه فقط عجله بنیاد-همراه bollocks?

بله. اما نگران نباشید آن را متفاوت خواهد بود هفته آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب