آهک خرید باقی مانده از اسکیت بورد الکتریکی شرکت افزایش

روروک مخصوص بچه های شرکت آهک است اهدای دارایی از بین رفته اسکیت بورد الکتریکی, راه اندازی, افزایش, آستانه آموخ

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

روروک مخصوص بچه های شرکت آهک است اهدای دارایی از بین رفته اسکیت بورد الکتریکی, راه اندازی, افزایش, آستانه آموخته است. حداقل پنج تن از تقویت هسته اختراعات تصادفی به آهک است و برگزاری شرکت در آوریل 15 در دولت پایگاه داده و دو تن از کارکنان سابق می گویند آهک کار کرده است در دستیابی به افزایش مالکیت معنوی قدمت آن به پایان 2019.

این حرکت در می آید و پس از کسب پیشنهادی از یاماها کاهش یافت و از طریق افزایش در اوایل سال جاری با توجه به دو نفر از کارکنان آشنا با معامله که اعطا شد گمنامی به دلیل عدم افشای توافق آنها امضا شده با راه اندازی.

معلوم نیست اگر آهک را روی هر یک از کارکنان چند که هنوز هم با افزایش و یا خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به خدمات مشتری برجسته درخواست. اختراع ثبت شده بودند از لحاظ فنی اختصاص داده شده به آهک توسط LLC راه اندازی توسط شرکت سرمایه گذاری ساختاری سرمایه که قرض داده افزایش پول در نیمه دوم سال 2019 و برگزار کرده است بسیاری از راه اندازی دارایی به عنوان وثیقه تا کنون با توجه به ثبت اختراع و دفتر اسناد و کارمندان سابق. ساختاری سرمایه نیز تا به حال نوسان بیش از افزایش منابع مالی آن را به عنوان زخم پایین کارمندان سابق می گویند.

را افزایش داد مدیر عامل شرکت جف Russakow و باقی مانده از مؤسسین جان Ulmen نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک سخنگوی آهک گفت: این شرکت نیست "آماده به بحث در مورد" چه اتفاق می افتد و کاهش یافته است به نظر.

نشانه ای از مشکل در افزایش شروع به نشان دادن تا در اوایل سال جاری پس از شرکت در پرداخت های از دست رفته به فروشندگان شکایت در مورد خدمات به مشتریان انباشت اشیاء بدست آمده و یک رشته از مدیران باقی مانده برای مشاغل دیگر. یکی از آنها افزایش است معاون فنی و مهندسی این شرکت برای تبدیل شدن به آهک معاون رئیس جمهور از سخت افزار.

به عنوان آستانه اولین گزارش در ماه فوریه افزایش داد زد به مشکل مالی پس از در حال توسعه ناهموار $1,600 برقی روروک مخصوص بچه ها خود را — که انتشار آن به تعویق افتاد — و همچنین آمار رو سخت مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری تعرفه ها. این شرکت تا به حال نیز صرف مقدار زیادی از پول آن را مطرح و به گسترش به بیش از 30 کشور در سراسر جهان است.

افزایش اعلام کرد در آغاز ماه مارس بود که تخمگذار کردن بسیاری از کارکنان آن و به دنبال یک خریدار شده است و رادیو خاموش بوده است. که سمت چپ برخی از مشتریان فعلی و آینده نگر در برزخ بسیاری از آنها در انتظار بودند برای سفارشات پر شود و یا اسکیت به تعمیر.

در این میان جامعه است که فنر اطراف را افزایش داد — که خود را شروع به عنوان یکی از Kickstarter اولین و بزرگترین داستان موفقیت — تبدیل شده به crowdsourced راه حل برای رفع و اصلاح تابلوهای خود را. و حداقل چهار ارشد دیگر افزایش کارکنان پیوست آهک با توجه به ارتباط از جمله مکانیک مهندس طراحی که منجر به محصول و خودرو طراحی معماری برای افزایش روروک مخصوص بچه ها.

آن را در حال حاضر روشن است که چه اتفاقی می افتد به افزایش بدهی های, که از کارمندان سابق می گویند که در میلیون ها دلار. برخی از فروشندگان که افزایش رد در حال حاضر مصرف این شرکت به دادگاه ، یک زنجیره تامین شرکت مشاوره شکایت کرد افزایش در Santa Clara County Superior Court در آغاز ماه مارس بیش از $55,000 در صورتحسابها. و در مارس 30, افزایش شکایت شد در یوتا دادگاه منطقه توسط سازمان خلاق کوچک که دوباره طراحی اسکیت بورد الکتریکی وب سایت شرکت و می گوید آن است که هنوز هم بدهکار فقط خجالتی از 80.000 دلار.

آهک گذاشته 14 درصد از نیروی کار خود را در اوایل ژانویه و خارج شد 12 بازار است و بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده بیشتر اخراج آن را به عنوان مکث خدمات در سراسر جهان با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر. بلومبرگ گزارش داد در ماه مارس که آهک در آغاز سال فقط با 50 میلیون دلار به صورت نقدی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن