گوگل ملاقات را لغو سر و صدا از ویژگی های گسترش بیشتر کشورهای

گوگل اعلام کرد هوش مصنوعی-طراحی لغو سر و صدا از ویژگی های برای ملاقات نهفته برنامه در اوایل ماه ژوئن است. آن ر

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 تیر 1399

گوگل اعلام کرد هوش مصنوعی-طراحی لغو سر و صدا از ویژگی های برای ملاقات نهفته برنامه در اوایل ماه ژوئن است. آن را هنوز هم در دسترس همه نیست, اما آن را گسترش به پوشش چند کشور جهان است. در اینجا آنچه که در صفحه پشتیبانی می گوید:

"مهم: این قابلیت به شما رول به کاربران در استرالیا و برزیل و هند و ژاپن و نیوزیلند در هفته های آینده. این ویژگی نیست در حال حاضر در دسترس برای کاربران در آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی و بلافاصله مناطق اطراف آن است."

هنگامی که این ویژگی می رسد شما از آن خواهد شد در به طور پیش فرض (شما را پیدا خواهد کرد آن را در تنظیمات منوی صوتی). شما می توانید آن را خاموش در صورتی که غیر از صدای گفتار مهم است برای آنچه شما انجام می دهند (به عنوان مثال نواختن یک آلت موسیقی).

اگر شما به خوبی در مورد آن تلاش, توجه داشته باشید که گوگل ساخته شده ویژگی های حق بیمه رایگان برای همه از طریق سپتامبر 30. این به این معنی خود را در جلسات می توانید تا 250 شرکت کنندگان می توان آنها را livestreamed و ثبت شده است. به طور معمول این ویژگی ها در دسترس هستند فقط برای G Suite کاربران است.

وجود دارد بیشتر ویژگی های جدید بیش از حد. شما می توانید تاری پس زمینه خود را و یا آن را تغییر دهید به طور کامل (بدون نیاز به راه اندازی یک صفحه نمایش سبز یا). همچنین بسته captioning که transcribes گفتار به زیرنویسها (این نسخهها کار فقط به زبان انگلیسی در حال حاضر هر چند).

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن