خیر لژیون فاقد بسته بندی در دوربین جدید تیزر نشان می دهد دو خطی ارتعاش موتور

خیر بازی های تلفن تنظیم شده بود اعلام کرد در این ماه و با آخرین تیزر از شرکت ما یاد بگیرند که آن را ویژگی dual

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 تیر 1399

خیر بازی های تلفن تنظیم شده بود اعلام کرد در این ماه و با آخرین تیزر از شرکت ما یاد بگیرند که آن را ویژگی dual-لمسی موتور بیشتر همهجانبه تجربه بازی. Lenovo لژیون را با استفاده از دو محور x موتورهای خطی که باید اضافه کردن عمق به در-بازی ویبره بازخورد.

Lenovo Legion unboxed on camera, new teaser reveals dual linear vibration motors

در همان زمان, گنجشک, اخبار, ارائه می دهد یک کوتاه (low-res) تصویری از خیر لژیون گوشی که فاقد بسته بندی. ما نمی کنید برای دیدن بسیاری از تلفن خود را ذخیره و برای آن اما ما یک نگاه خوبی در گوشی های سرد بسته بندی جدید. به نظر می رسد مانند بزرگتر جعبه کیت در نظر گرفته شده برای رسانه ها و یا شاید گران تر بسته نرم افزاری نسخه لژیون تلفن.

کوچکتر داخل جعبه دارای تلفن و جدا کردن دو فلپ از جعبه باعث می شود برای دراماتیک unboxing تجربه است که شما می توانید می گویند آینه گوشی منحصر به فرد, فاکتور شکل و طراحی.

Lenovo لژیون گوشی های هوشمند اعلام خواهد شد مدتی در این ماه به عنوان طعنه های این شرکت است. از ویژگی های این گوشی چشم انداز غالب طراحی با مرکز قرار می گیرد دوربین های دوگانه و یک pop-up selfie ماژول است که چوب را از لبه بلند از تلفن. این گوشی نیز مجهز به Snapdragon 865+ (اورکلاک) و از ویژگی های ساخته شده در فعال خنک کننده.

Lenovo Legion doesn't look like any other smartphone on the market Lenovo Legion doesn't look like any other smartphone on the market
خیر لژیون به نظر نمی آید مانند سایر گوشی های هوشمند در بازار

یک 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش است که بر روی کارت و همچنین, و شایعات را با اشاره به حمایت 90W شارژ سریع. نیز وجود دارد دو USB-C بنادر و کنترل دما سنسور.

منبع • از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن