زن و شوهر کاملا همسان مگر اینکه آنها در حال رانندگی, پخت و پز, غذا خوردن و یا انتخاب چه برای تماشای

یک زن و شوهر باید یک رابطه فوق العاده در تمام لحظاتی که آنها استدلال در مورد به کجا بروید و چه برای خوردن و یا

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 تیر 1399

یک زن و شوهر باید یک رابطه فوق العاده در تمام لحظاتی که آنها استدلال در مورد به کجا بروید و چه برای خوردن و یا چگونه به انجام این کار به معنای واقعی کلمه هر چیزی.

سوفی رودریگز و جاشوا هادسون شده اند با هم برای سه سال و لذت بردن از یک, شاد, هماهنگ, عاشقانه, غیر از ثابت فریاد ردیف.

رودریگز گفت: "من احساس می کنم جاش و من به مقصد به هم به جز زمانی که او می خواهد به صحبت کردن با من یا من نیاز به صحبت کردن با او و یا ما نیاز به رفتن در هر نقطه و یا هر چیزی برنامه ریزی.

"ما زمان زیادی. مانند آن زمان ما رفت و به چربی اردک اما او نمی تواند f**king آن را پیدا کنید و سپس ما تا به حال یک ردیف در مورد اینکه من گیاهخوار که روز بعد من کبود در مورد چه مقدار از آن هزینه و ما نمی صحبت می کنند تمام راه خانه.

"ما همان ارزش ها و باید یک چشم انداز مشترک از آینده ما با هم آن را فقط به تک تک جزئیات زندگی روزمره تعامل است که مشکل ساز است."

جاشوا موافقت کرد: "این لحظات آرام با هم است که یک رابطه مثل انتظار برای ترافیک به تصویب بنابراین سوفی می تواند به نوبه خود حق را حتی اگر او را از دست رفته مانند 16 f**king شکاف.

"ما در حال ایجاد آینده ما بر روی یک پایه قوی متقابل bafflement ثابت و سوزش. من مشتاقانه منتظر به مخالفت در مورد هر جنبه ای از تربیت فرزند با هم یک روز است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب