آخرین گوگل پیکسل قابلیت رها می افزاید: باتری بهبود بیشتر شخصی ویژگی های ایمنی

گوگل به نظر می رسد تصمیم گرفته اند در یک اهنگ برای آن صفحه از ویژگی های قطره. بنابراین هر سه ماه به روز رسانی

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 خرداد 1399

گوگل به نظر می رسد تصمیم گرفته اند در یک اهنگ برای آن صفحه از ویژگی های قطره. بنابراین هر سه ماه به روز رسانی امنیتی برای شما صفحه می آیند با برخی از ویژگی های جدید و همچنین. بسیار شسته و رفته ،

بیایید ببینید چه چیزی در بسته بندی این زمان در اطراف. اول تطبیقی باتری (در صفحه 2 و جدیدتر) را پیش بینی زمانی که باتری خود را در حال رفتن به اجرا و کاهش فعالیت های پس زمینه به طوری که آن را تاخیر آن نقطه تا حدودی. این است که احتمالا رفتن به صفحه 4 جادویی خوب عمر باتری هر چند به عنوان نرم افزار تنها می توانید تا کنون.

Latest Google Pixel feature drop adds battery improvements, more personal safety features

بعد تا ساعت برنامه کمک خواهد کرد که شما را حفظ مطابق برنامه خواب بودن همه انفعالی تهاجمی با شما در مورد فعالیت های گذشته خود را خواب. جدی - اگر شما اقامت تا گذشته خود را قبل از خواب شما یک تصویر لحظهای از چقدر زمان شما صرف بیدار و در آن برنامه های. چرا که به وضوح وجود ندارد به اندازه کافی گناه دام در جهان در حال حاضر. شاید برخی از مردم در واقع باید تلفن خود را به مانند رفتار آزار دهنده پدر و مادر ؟

Latest Google Pixel feature drop adds battery improvements, more personal safety features

هر روز صبح طلوع آفتاب زنگ شما از خواب بیدار با یک به تدریج روشن تر صفحه نمایش و شما همچنین می توانید آهنگ های مورد علاقه خود ، در انتهای دیگر این طیف شما خواب می تواند به آرام بخش برای تلفن های موبایل.

ضبط برنامه در حال حاضر اجازه می دهد تا شما شروع به متوقف کردن و جستجو از طریق صدای ضبط شده با گوگل دستیار شما حتی می توانید صرفه جویی در متن به Google Docs اگر شما می خواهید.

امنیت برنامه است و آن را به تمام صفحه دستگاه های فرار از گذشته خود صفحه 4 منحصر به فرد ، تصادف ماشین تشخیص است به سمت صفحه 3 گوشی بیش از حد اگر چه این هنوز نمی توان در دسترس در همه زبان یا کشور.

Latest Google Pixel feature drop adds battery improvements, more personal safety features

ایمنی بررسی است یکی از ویژگی های جدید است که برنامه یک بررسی در بعد زمان - مناسب برای کسانی که در حال اجرا و یا پیاده روی به تنهایی و یا حتی فقط راه رفتن به خانه در شب. اگر شما پاسخ نمی دهند به برنامه ریزی در بررسی برنامه به طور خودکار شما هشدار تماس های اضطراری. اگر شما نیاز به کمک فوری و یا در یک وضعیت خطرناک اورژانس های نیز می دهد که مخاطبین خود را در زمان واقعی محل به طوری که آنها می تواند شما در پیدا کردن.

امنیت نرم افزار همچنین پشتیبانی از انتخاب کردن در بحران هشدار که به شما اطلاع در مورد بلایای طبیعی و یا دیگر شرایط اضطراری اگر شما با فعال کردن تابع.

همه این ویژگی ها در حال نورد از به پشتیبانی از صفحه دستگاه به عنوان بخشی از ماه ژوئن به روز رسانی, که همچنین شامل ژوئن وصله های امنیتی ، مثل همیشه با گوگل rollouts انتظار جامد چند روز (یا حتی هفته) به تصویب قبل از هر کس در واقع با دریافت این به روز رسانی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن