هفته گذشته از homeschool حتی مزخرف تر از هفته گذشته از مدرسه واقعی

کودکان را تایید کرده اند که هفته پایانی homeschool قبل از تابستان شده است و حتی بیشتر bollocks از هفته پایانی

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 تیر 1399

کودکان را تایید کرده اند که هفته پایانی homeschool قبل از تابستان شده است و حتی بیشتر bollocks از هفته پایانی مناسب مدرسه.

کودکان و نوجوانان استفاده می شود برای گذراندن آخر هفته تماشای فیلم و انجام wordsearches نیست حتی با توجه به این سرسری سرگرمی به جای دستور به شاش کردن و گزاف گویی در طرمبلنس.

ده ساله تام لوگان گفت: "آیا به من اشتباه نیست, ما در حال انجام همه ادم. اما به نوعی آن را با کیفیت پایین تر از ادم همه از ما استفاده می شود.

"من که غیر یکنواخت بعد واقعا نمی خواهد کار می کنند اما آنچه در مورد برخی از سرگرم کننده کلاس درس بازی ؟ چه در مورد یک بیت از خلاق بازی ؟ چگونه در مورد گرفتن زرق و برق ؟

"در عوض ما معلم" به ما گفتن برای قرار دادن چیزی در Netflix بکشد از تخت چسبیده به ما در پلی استیشن مستقیم بعد از صبحانه و لگد زدن به ما را در باغ هر زمان که او را در یک زوم تماس بگیرید.

"من به یاد مادر ما هنوز یک پروژه ناتمام از هفته گذشته و پس از من انداخت که اوقات تلخی در روز جمعه و به او گفت که او اهمیتی نمی دهند. برای من که غیر حرفه ای.

"هنوز هم حداقل تعطیلات هفته آینده آغاز می شود و مادر خواهد شد بازی با ما و ما را در روز بزرگ را بدون توقف."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن