Kuo: اپل به زودی کشتی iPhone 12 بدون شارژر, گوشی,

تحلیلگر Ming-Chi Kuo گزارش شده است که اپل در نظر دارد از بین بردن شامل earbuds از آی فون 12 بسته بندی خرده فرو

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 تیر 1399

تحلیلگر Ming-Chi Kuo گزارش شده است که اپل در نظر دارد از بین بردن شامل earbuds از آی فون 12 بسته بندی خرده فروشی در ماه مه. تحلیلگران بارکلیز گفت: همین چند روز پیش و اشاره کرد که حتی قدرت آجر ممکن است کاهش یافته است Kuo موافق در آخرین تحقیقات خود را توجه داشته باشید.

اپل به زودی معرفی 20W شارژ با USB Power Delivery می گوید: Kuo خواهد شد که به طور جداگانه فروخته. او پیش بینی قیمت اما زمان 18W شارژر می رود برای $30. این شرکت متوقف خواهد شد تولید فعلی 5W و 18W مدل.

اپل به احتمال زیاد این موقعیت به عنوان یک دوستدار محیط زیست حرکت می کند که در نتیجه کمتر زباله های الکترونیکی. و در حالی که درست است که تحلیلگر برجسته دیگر انگیزه – اضافه کردن 5G جدید اپل خود را افزایش می دهد هزینه ساخت اما آنها فروخته خواهد شد در همان قیمت به عنوان 2019 مدل. از بین بردن earbuds و شارژر کمک به بهبود حاشیه.

Apple's current 18 W charger Apple's current 18 W charger Apple's current 18 W charger
اپل در حال حاضر 18 وات شارژر

با توجه به بارکلیز تیم تنها لوازم جانبی که آیفون 12 مدل را کشتی با یک USB-C به آداپتور رعد و برق. اتفاقا این را حل کند اپل با مشکلات اتحادیه اروپا فشار برای یک مشترک شارژر سازگار با تمام گوشی های.

آیفون SE (2020) در حال حاضر کشتی ها با یک 5W شارژر, اما خواهد شد که از حذف بسته بعد از این سال به اعتقاد تحلیلگران. اما یک شارژر 12W ادامه خواهد داد تا همراه با iPads ها.

صحبت از اپل تبلت های این شرکت را معرفی 10.8" مدل بعد از این سال می گوید Kuo. از آن خواهد شد یک جانشین فعلی 10.2" آی پد و یا 10.5" iPad Air. نیز وجود دارد یک جدید آی پد مینی با 8.5" روی صفحه نمایش در آثار تحلیلگر انتظار آن پرده برداری خواهد شد در سال آینده. بر خلاف اپل این iPads ها خواهد بود همراه با 20 W شارژر.

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن