بچه ها صبر کنید در ماشین با پاپ و چیپس در حالی که پدر و مادر عصبانی در mate باغ

ده هفته به مستند دولت تصمیم گرفته است برای روشن شدن که مجاز به داشتن رابطه جنسی با کسی که از کجا و هنگامی که.

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 خرداد 1399

ده هفته به مستند دولت تصمیم گرفته است برای روشن شدن که مجاز به داشتن رابطه جنسی با کسی که از کجا و هنگامی که. در ادامه:

هر کسی را که دوست دارم در داخل خانه باید انجام دهید تا با یک عضو خانواده خود است و مجاز به انجام این کار در طول ساعات کار اگر furloughed چرا که می تواند به تمسخر گرفتهاند Rishi Sunak.

اگر هیچ کدام از اعضای خانواده خود را در دسترس هستند برای رابطه جنسی, شما مجاز به مقاربت جنسی با یک تمیز کننده, پرستار بچه یا جفت au ارائه صحیح PPE به کار است.

شما همچنین ممکن است مقاربت با یک حرفه ای کارگر جنسی که بازدیدکننده داشته است خانه خود را. تعیین یک شریک زندگی می کند که در دیگر اموال به عنوان یک کارگر جنسی غیر قانونی است و چه حزب محافظه نمایندگان مجلس در حال حاضر در حال انجام است.

شما مجاز جنسی با یک شریک است که یک عضو از خانواده خود را در باغ خود را, هر چند شما باید حفظ حداقل دو متر فاصله عاطفی در تمام زمانها.

شما همچنین ممکن است با فردی از خانواده دیگر در یک محل عمومی مثل پارک و ساحل و یا محوطه کاخ باکینگهام که شما درخواست کردهاید را با استفاده از به عنوان نخست وزیر.

هیچ شرکای جنسی مجاز به اقامت شبانه در اموال خود را در مورد شما تبدیل متصل به آنها. آنها باید لگد به محدود کردن.

در نهایت هر یا همه از این قوانین ممکن است به صورت گذشته نگر بازنویسی اگر Dominic کامینگز است که به نقض آنها. جریمه مسترد نخواهد شد و نه حاملگی باطل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im