iQOO UI رهبری به دستگاه های قدیمی تر در اواسط ماه ژوئن

آن داده شده در این مرحله: اول یکی از BBK را مارک راه اندازی تلفن تحت یک زیر برند. پس از آن که زیر نام تجاری از

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

آن داده شده در این مرحله: اول یکی از BBK را مارک راه اندازی تلفن تحت یک زیر برند. پس از آن که زیر نام تجاری از دست می دهد co-branding از پدر و مادر خود شرکت. این اتفاق با Realme (چرخید از Oppo) و با iQOO بیش از حد (چرخید از vivo). گام بعدی برای Realme شد نرم افزار مربوط به آن گوشی در ابتدا زد Oppo را ColorOS اما از آنجا منتقل شده به Realme UI. حدس بزنید چه ؟ همان اتفاق می افتد با iQOO.

همه iQOO دستگاه راه اندازی قبل از iQOO 3 5G زد vivo را Funtouch OS بالا آندروید, اما iQOO 3 5G عرضه با نام تجاری جدید iQOO UI. و این نه اقامت منحصر به فرد به این مدل خاص است. نه تنها آینده iQOO گوشی با iQOO UI خارج از جعبه (از جمله iQOO نئو 3 که در حال راه اندازی در چند ساعت) اما مسن تر iQOOs نیز خواهد شد به روز رسانی به ویژگی های پوست جدید.

iQOO 3 5G iQOO 3 5G

اگر شما یکی از کسانی که بودند و تعجب زمانی که به انتظار iQOO UI برای ضربه زدن گوشی خود شرکت رسما اعلام کرد که اجرای اتفاق خواهد افتاد و در اواسط ماه ژوئن. این به نظر می رسد معتبر برای بازار چین تنها بنابراین به طور معمول اقدامات احتیاطی اعمال می شود اگر شما در یک کشور دیگر - آن را هنوز هم ممکن است در حالی که پس از آن برای اجرای به جهانی.

این گوشی که به روز خواهد شد به iQOO UI مبتنی بر آندروید 10 در اواسط ماه ژوئن اصلی iQOO این iQOO نئو iQOO Neo 855, iQOO Neo 855 مسابقه و iQOO Pro. شما به اندازه کافی iQOO Pro 5G از دست رفته است از لیست بنابراین شاید آن را دریافت جدید نرم افزار کالا در برخی از نقطه بعد از آن.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب