با توجه به معتبر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در اپل مربوط به مسائل این شرکت در حال رفتن به پرده iPhone 12 خانواده در سپتامبر 8 و اپل دیده بان سری 6 برچسب همراه به عنوان به خوبی. علاوه بر این leakster نشان می دهد که iPad جدید نرم افزار, شایعه اپل شیشه و مدلهای macbook با اپل در خانه چیپس را ظاهر در اکتبر 27.

iPhone 12 launch date revealed, Macs with Apple chips coming in October

اگر چه هیچ چیز تایید شده است, ما تمایل به این باور شایعه با توجه اپل را انتخاب تاریخ در گذشته است. سال گذشته آیفون 11 خانواده به دست می آمد در سپتامبر 10, سهشنبه و در این سال 8 سپتامبر است روز سه شنبه به عنوان به خوبی. اپل دوست دارد به نگه داشتن چیزهای در برنامه. این گزارش نشان می دهد که iPad جدید و مدتها در انتظار AirPower پد شارژ برای اپل و AirPods در نهایت ضربه خیابان. البته صورت آنلاین خواهد بود با توجه به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

در اکتبر 27, ما به احتمال زیاد مک بوک جدید و مک بوک پرو 13 هر دو طراحی شده توسط اپل سیلیکون در کنار شایعه اپل شیشه ای پروژه و تازه از iPad Pro.

خرما داده شده در خط با آنچه در دیگر شایعات پیشنهاد کرده اند در گذشته بنابراین ما می گویند که زمان نشت محتمل است به حداقل می گویند.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de