آی فون 11 می شود بالاتر از متوسط selfie camera نمره در DxOMark اما نمی توان top 10

اپل آی فون 11 شده است به خوبی دریافت شده توسط مصرف کنندگان در سراسر جهان و تاسیس خود را به عنوان نام تجاری در

توسط BASHARIATEMROOZ در 18 اردیبهشت 1399

اپل آی فون 11 شده است به خوبی دریافت شده توسط مصرف کنندگان در سراسر جهان و تاسیس خود را به عنوان نام تجاری در حال حاضر پرفروش ترین گوشی های هوشمند. DxOMark منتشر کرده است که آخرین آن بررسی دوربین است که طول می کشد یک شیرجه عمیق به آی فون 11 selfie تیرانداز عملکرد. آن را دارای همان فوکوس ثابت دوربین 12MP جلوی واحد به عنوان آی فون 11 Pro duo با یک دیافراگم f/2.2 و 23mm فاصله کانونی است. جای تعجب نیست که آی فون 11 نمرات تقریبا یکسان به آن برادران اما با کمی ضعیف تر تمرکز عملکرد.

iPhone 11 selfie camera scores
آی فون 11 selfie camera نمرات

آی فون 11 selfie تیرانداز موفق 91 نمره کلی کشویی به تعداد 13 نقطه در DxOMark نمودار. عملکرد کلی بسیار شبیه به آی فون 11 جوانب مثبت با نور روز عکس نمایش خوب قرار گرفتن در معرض مناسب و معقول محدوده دینامیکی اما قابل توجه برجسته ش. در نمونه دوربین آیفون, مد, رنگ پوست تمایل به بیرون آمدن با یک کمتر طبیعی زردی اثر است. از راه دور با تمرکز یکی دیگر از نقطه کم با جزئیات قابل توجه از دست دادن. عکس در تمام حالات نیز نمایش داده می شود قابل مشاهده سر و صدا مخصوصا در نور کم عکس.

iPhone 11 gets above-average selfie camera score on DxOMark but doesn’t make top 10

پریدن به طرف دوربین تحویل نتایج خوب در وضوح 4K در 30 فریم در ثانیه و حتی موفق به نگه داشتن سر و صدا در کنترل بهتر از گل سرسبد اپل. قرار گرفتن در معرض جزئیات و رنگ ها نیز در نقطه و انتقال بین شرایط نوری مختلف به کار گرفته شد بسیار خوب است. تمرکز موضوع شرح داده شده در عکسهای دسته بود و هنوز هم در حال حاضر در فیلم برداری.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن