Instagram طراحی دوباره IGTV با سازندگان تمرکز

Instagram است که به روز رسانی آن IGTV برنامه امروز به احتمال زیاد در امید بیشتر در مردم برای استفاده از خدمات

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

Instagram است که به روز رسانی آن IGTV برنامه امروز به احتمال زیاد در امید بیشتر در مردم برای استفاده از خدمات و ترویج سازندگان ساخت longform ویدئوها. این شرکت می گوید در آستانه امروز که آن را به طور کامل دوباره طراحی صفحه به ویژگی های خالق بالا متناسب با هر کاربر بر اساس که آنها به دنبال و که محتوای این برنامه فکر می کند ممکن است جالب به آنها. این نرم افزار همچنین یک کشف برگه به سطح جدید و مربوط IGTV محتوا و همچنین به عنوان یک هندزفری حالت ضبط.

کشف تب ممکن است بزرگترین به روز رسانی با توجه به اینکه این برنامه در حال حاضر تنها نمایش ویدئوها از مردم که کاربران در حال حاضر به دنبال به عنوان به خوبی به عنوان "محبوب" ویدئوها. برنامه لخت و نیاز مردم به استفاده از محتوا به شروع به تماشای. یک کشف تب می تواند آنها را به محتوای سریعتر و آنها را تشویق به واقع استفاده از این برنامه.

این شرکت همچنین صدور کوچک اما به احتمال زیاد موثر به روز رسانی Instagram نرم افزار کاربران می توانند پست های خود را IGTV محتوا در داستان های خود را و به جای آن از یک توقف فریم 15 ثانیه از محتوای بازی خواهد کرد. این می تواند مردم را از طریق کلیک کنید و به تماشای فیلم در نتیجه سازندگان بیشتر views.

تمام این به روز رسانی ممکن است برنامه را جذاب تر, حداقل تا آنجا که برای ایجاد فیلم ها و پیدا کردن مطالب جدید اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در واقع دسترسی به برنامه مستقل در مقابل پیدا کردن IGTV ویدئوها از طریق Instagram خود را. این شرکت کاهش یافته است به ارائه تعداد کاربر. (اگر آن را هر گونه نشانه ای از Instagram نرم افزار بر روی آندروید و iOS دارای بیش از 10 میلیون بررسی در فروشگاه App و Google Play. این IGTV برنامه کمی بیش از 1000 بررسی در فروشگاه App و حدود 25000 در Google Play است.) آن را تعجب آور برای دیدن Instagram تغییر تمرکز خود را حتی بیشتر به سازندگان; این شرکت شده است آشنائی استعداد از آن لس آنجلس دفتر به طور خاص تشویق آنها به استفاده از IGTV.

این به روز رسانی به نظر می رسد نشان می دهد که Instagram فکر می کند مردم با داشتن مشکل پیدا کردن ویدئوها و که ممکن است آنچه را کمک به کاهش تعداد مشاهده روی پلت فرم. این شرکت در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم crosspost خود IGTV ویدئوها در شبکه و در نتیجه جمعیت آن در مردم خوردها به دلایل مشابه.

Instagram می گوید که فکر می کند IGTV است که "آینده از ویدئو" پس از حصول اطمینان از مردم در واقع می تواند پیدا کردن مطالب به سازمان دیده بان به عنوان به خوبی به عنوان سازندگان آنها می خواهم که شما نگه داشتن آنها را به آینده را ضروری است برای ساخت آن موفق شوند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن