کارشناسان بیماری های عفونی صدای زنگ بیش از خطر شیوع بیماری در مرز ایالات متحده بازداشتگاه

UMSOM اطفال کارشناسان بیماری های عفونی صدای زنگ بیش از خطر شیوع بیماری در مرز ایالات متحده بازداشتگاه

UM دانشکده پزشکی کارشناسان استناد فوری نیاز به واکسن آنفلوانزا برای زندانیان برای جلوگیری از شیوع بیماری

Newswise — BALTIMORE, MD., Jan 29 – بیش از سال گذشته حداقل هفت کودک کشته شده اند از بیماری ها از جمله آنفلوانزا در حالی که بازداشت شده توسط ایالات متحده وزارت امنیت داخلی گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) آژانس. کارشناسان بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی (UMSOM) نامیده می شود برای حمایت مانند آنفلوانزا واکسن برای جلوگیری از جدی شیوع است.

بازداشتگاه تبدیل شده اند tinderboxes عفونی-بیماری شیوع” هشدار داد علامت computing jobs, MD, استادیار طب اطفال در UMSOM و اطفال متخصص بیماری های عفونی در UMSOM مرکز برای توسعه واکسن و سلامت جهانی (CVD). در تفسیر منتشر شده در New England Journal of Medicine, Dr. computing jobs و UMSOM اطفال-طب داخلی مقیم کارلو Foppiano Palacios, MDگفت: جای تعجب است که هزاران نفر از بازداشت مهاجران و پناهجویان شده اند قرنطینه به دلیل آنفلوآنزا اوریون و آبله مرغان شیوع است.

“کودکان و بزرگسالان برگزار می شود در شرایط شلوغ و بدون بهداشت کافی و یا مراقبت های پزشکی” آنها نوشت و افزود که استرس فیزیکی و عاطفی و ضربه ای که مهاجران و پناهجویان تجربه همچنین می توانید خود را تضعیف سیستم ایمنی بدن موجب افزایش خطر ابتلا به عفونت سیستمیک است.

افزایش شیوع و مرگ و میر در این بازداشتگاه اشاره به نیاز فوری برای اجباری آنفلوانزا ایمن سازی برای کودکان مهاجر و انتخاب کردن واکسن سیاست برای بزرگسالان در CBP بازداشتگاه دکتر computing jobs و دکتر Foppiano پلکیس هشدار داد.

تدارکات واکسن دولت نسبتا ساده ای هستند. واکسن آنفلوانزا ساده است به اداره حمل و کم خطر عوارض جانبی. در صورتی که یک زندانی قبلا واکسینه وجود دارد هیچ نقطه ضعف به دریافت چندین واکسن” گفتند.

آنها همچنین توصیه می شود که کارکنان این بازداشتگاه برگزار می شود به مشابه واکسیناسیون استاندارد به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بیمارستان در طی فصل آنفولانزا با استناد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مشورتی کمیته ایمن سازی شیوه های’ توصیه که همه افرادی که کار در مراقبت های بهداشتی و امکانات دریافت سالانه واکسن آنفلوانزا. “اجباری ایمن سازی از این کارگران بسیار مهم است برای محدود کردن گسترش بیماری هایی مانند آنفلوانزا” آنها تأکید کرد.

متخصصان بیماری های عفونی در CVD اهمیت از واکسن آنفلوانزای فصلی. ما می دانیم که گسترش آنفلوانزا به راحتی به ویژه در میان کودکان و در شرایط شلوغ و ما می دانیم که واکسن یک ابزار مهم برای جلوگیری از شیوع بیماری” گفت: کاتلین Neuzil, MD, MPH, این مایرون M. لوین استاد در Vaccinology استاد پزشکی و اطفال و مدیر CVD.

برای بیش از چهار دهه از کارشناسان در CVD شده اند در حال توسعه و آزمایش واکسن برای محافظت در برابر بیماری های عفونی مانند آنفلوانزای فصلی و همچنین در حال ظهور سویه های این ویروس است. پزشک-دانشمندان نیز تحقیق راه های توسعه طولانی مدت فصلی واکسن آنفلوانزا.

ما تحقیقات بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی به عنوان یک ابزار حیاتی در حفاظت حتی بیشتر از جمعیت های آسیب پذیر و افراد مسن و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن از پیچیده و در حال ظهور بیماری است. واکسن یک ابزار مهم در پیشگیری از بیماری های جدی مانند آنفلوانزا و سرخک ، اوریون و آبله مرغان,” گفت: UMSOM دین E. آلبرت Reece, MD, دکترا, MBA, که همچنین معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور پزشکی, UM, Baltimore و زهرا جان و Akiko K. قهقهه استاد برجسته دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

در مورد دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی

در حال حاضر در آن قرن سوم دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی شد چارترد در سال 1807 به عنوان اولین دانشکده پزشکی در ایالات متحده است. آن را همچنان امروز به عنوان یکی از سریعترین رشد بالا لایه تحقیقات پزشکی شرکت در جهان — با 45 بخش دانشگاهی و مراکز و مؤسسات و برنامه های و دانشکده بیش از 3000 پزشکان و دانشمندان پيراپزشکی و بهداشت حرفه ای از جمله اعضای آکادمی ملی پزشکی و آکادمی ملی علوم و برجسته دو بار برنده Albert E. جایزه لاسکر در تحقیقات پزشکی. با یک بودجه عملیاتی از بیش از $1.2 میلیارد دانشکده پزشکی با این نسخهها کار از نزدیک با همکاری این دانشگاه مرکز پزشکی مریلند و سیستم پزشکی برای ارائه تحقیقات فشرده, علمی و بالینی مبتنی بر مراقبت از نزدیک به 2 میلیون نفر در هر سال. دانشکده پزشکی دارای بیش از $540 میلیون در extramural بودجه با بسیاری از آن گروه های علمی بسیار رتبه در میان تمام دانشکده های پزشکی در کشور در بودجه تحقیق و پژوهش. به عنوان یکی از هفت حرفه ای مدارس را تشکیل می دهند که دانشگاه مریلند بالتیمور, پردیس دانشکده پزشکی در کل جمعیت حدود 9,000 علمی و کارکنان از جمله 2,500 دانشجویان و کارآموزان ساکنان و همراهان. ترکیب دانشکده پزشکی و پزشکی System (“دانشگاه پزشکی مریلند” است) در بودجه سالانه نزدیک به 6 میلیارد دلار و تاثیر اقتصادی بیش از 15 میلیارد دلار در دولت و جامعه محلی است. دانشکده پزشکی دانشکده که صفوف به عنوان 8th بالاترین در میان عموم مدارس پزشکی در تحقیقات بهره وری مبتکر در پزشکی ترجمه با 600 فعال اختراعات و 24 راه اندازی شرکت. دانشکده پزشکی کار می کند به صورت محلی در سراسر کشور و در سطح جهان با پژوهش و امکانات درمان در 36 کشور در سراسر جهان است. بازدید medschool.umaryland.edu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im