Realme C11 با بال G35 SoC است که به زودی

Realme خواهد پرده X3 در تاریخ 25 ژوئن از طریق یک رویداد آنلاین در هند بلکه در این است که نه تنها گوشی های هوشم

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 خرداد 1399

Realme خواهد پرده X3 در تاریخ 25 ژوئن از طریق یک رویداد آنلاین در هند بلکه در این است که نه تنها گوشی های هوشمند این شرکت در حال آماده سازی خود را به بازار است. Realme را در مالزی شعبه اعلام کرده که به زودی پرده برای اولین بار در جهان گوشی های هوشمند با MediaTek را Helio G35 SoC در راس.

Realme مالزی مشترک اخبار رسمی خود را از طریق Facebook account, ولی بدون ذکر نام گوشی های هوشمند در این پست. اما در مطبوعات توجه داشته باشید ارسال به مالزی, رسانه های Realme تایید این گوشی های هوشمند خواهد بود به نام Realme C11.

Realme C11 with Helio G35 SoC is coming soon

توجه داشته باشید همچنین شامل یک تصویر نشان دادن پشت C11 شامل یک طراحی جدید برای Realme گوشی های هوشمند است. اما گوشه بالا سمت چپ پانل پوشش داده شده است بنابراین ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از دوربین های عقب این C11 خواهد آمد ،

Realme C11 with Helio G35 SoC is coming soon

این شرکت نشده آشکار هر گونه اطلاعات دیگر از C11 نشده است اما گوشی های هوشمند, ورزشی, مدل, کد RMX2185 در حال حاضر صعود گواهینامه در کشورهای مختلف اشاره به راه اندازی قریب الوقوع با چین CQC آشکار C11 را بسته 5000 میلی آمپر باتری که شارژ خواهد شد تا 10W.

که تعجب آور نیست پس قبلی گوشی های هوشمند در C صف - C3 - که برای اولین بار در جهان بال G70-طراحی گوشی های هوشمند نیز با 5000 میلی آمپر همراه شارژ در تا 10W.

جزئیات بیشتر در مورد Realme C11 باید سطح در روزهای آینده.

با تشکر برای نوک!

منبع 1 منبع 2 | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن