هندی, وان پلاس 8 Pro برای راه اندازی معلول رنگ و فیلتر دوربین

وان پلاس 8 Pro است که هنوز برای فروش در هند, اما زمانی که آن را نشانی از آن می تواند با یک معلول رنگ و فیلتر د

توسط BASHARIATEMROOZ در 15 خرداد 1399

وان پلاس 8 Pro است که هنوز برای فروش در هند, اما زمانی که آن را نشانی از آن می تواند با یک معلول رنگ و فیلتر دوربین در خارج از جعبه.

بیایید دوباره زنجیره ای از حوادث برای برخی از زمینه. این همه زمانی آغاز شد که adopters اولیه پیدا کردن فیلتر رنگ سنسور در وان پلاس 8 Pro می توانید از طریق پلاستیکی نازک و لباس. سپس OnePlus گفت: این دوربین می توان برای مدل چینی تنها برای غیر فعال کردن آن در سطح جهان و سپس بازگشت آن را در برخی از بازارها است. وان پلاس گفته است که این کار در برخی از مرتب کردن بر اساس یک ثابت برای دوربین است که بنا به گزارش ها آماده می شود برای اجرای ژوئن تا پایان.

مردم بیش از XDA-توسعه دهندگان قادر به decompile وان پلاس دوربین 4.0.267 نرم افزار است که می آید با OxygenOS 10.5.10 و اموال غیر فعال که به رنگ فیلتر دوربین بر روی نام مدل IN2020 و IN2021که با مراجعه به چینی ها و هندی وان پلاس 8 Pro مدل.

Indian OnePlus 8 Pro may have disabled color filter camera from the box

پس وان پلاس 8 Pro نیست و در عین حال فروش در هند مشخص نیست که آیا این نرم افزار که غیر فعال فیلتر رنگ دوربین نصب شده در جعبه. اما حتی اگر آن نمی باشد. این احتمال وجود دارد که دستگاه را به روز رسانی هنگامی که آن را راه اندازی برای غیر فعال کردن فیلتر رنگ حالت به هر حال.

وان پلاس سری 8 قرار بود برای رفتن بر روی فروش در هند در مه 29, اما تاخیر شد با توجه به تولید مشکلات است. وان پلاس است که هنوز به تعیین یک تاریخ جدید.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب