در فشار برای اصلاحات کار اتحادیه ها باید انرژی مردمی

دانشگاه کرنل روابط رسانه ای دفترJan. 29, 2020 در فشار برای اصلاحات کار اتحادیه ها باید انرژی های مردمیNewswise

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

دانشگاه کرنل روابط رسانه ای دفتر
Jan. 29, 2020

 

در فشار برای اصلاحات کار اتحادیه ها باید انرژی های مردمی

Newswise — یک لایحه برای اصلاح فدرال قوانین کار و گسترش تضمین برای اتحادیه کارگران است که رهبری به مجلس در هفته آینده است. حفاظت از حق سازماندهی عمل خواهد شما معرفی مجازات برای شرکت هایی که در برابر تبعیض اتحادیه کارگران و همچنین به عنوان یک آرایه از دیگر اقدامات برای تقویت قدرت اتحادیه های کارگری. این لایحه همچنین به عنوان یک ضد دولتی در سطح "حق کار" قوانین و بعید است به تصویب اگر به ارمغان آورد به جریان جمهوری خواه به رهبری سنا.

کیت Bronfenbrenner, مدیر کار پژوهشی آموزش و مدرس ارشد در دانشگاه کرنل مدرسه صنعتی و روابط کار می گوید که این لایحه باید زوج با اتحادیه تلاش برای ساخت پایه پشتیبانی می کند.

بیوگرافی: https://www.ilr.cornell.edu/people/kate-bronfenbrenner

Bronfenbrenner می گوید:

"تاریخ به ما آموخته است که برای جارو قانون کار اصلاح می شود زمانی این امر باید همراه با یک اندازه و فشرده ملی تلاش برای سازماندهی کارگران و آموزش به رای دهندگان در به همین دلیل حمایت و حفاظت از حق سازماندهی شد برای آنها مهم است.

"در حال حاضر زمان برای اتحادیه های کارگری به تمرکز بر سازماندهی و پشتیبانی از ساختمان در جامعه است. قانون کار اصلاح می آید بعد."

برای مصاحبه تماس:
ربکا والی
دفتر: 607-255-6035
تلفن: 607-793-1025

rv234@cornell.edu

  

دانشگاه کرنل اختصاص داده است و تلویزیون استودیو صوتی در دسترس برای مصاحبه های رسانه ای حمایت از full HD, ISDN و مبتنی بر وب و سیستم عامل.

- 30 -tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب