بیماری و بیکاری و یا قسمت های تکراری فقط احمق ها و اسب: که بدترین سناریو آیا شما آماده ؟

PRITI پاتل نشده است دیده می شود و برای هفته ها احتمالا به این دلیل او را از تمرین چگونه نه به پوزخند طول یک بح

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 فروردین 1399

PRITI پاتل نشده است دیده می شود و برای هفته ها احتمالا به این دلیل او را از تمرین چگونه نه به پوزخند طول یک بحران ملی. در اینجا برخی از راه برای دبیر خانه به سعی کنید به نگاه صادقانه.

فکر می کنم از کسی که شما واقعا در مورد مراقبت از خود مانند مارگارت تاچر

تصور کنید که او یکی از قدیمی عامیانه در زیر منابع مراقبت از خانه در حال حاضر به جای آن از مردم که مهم نیست مثل عموم مردم یا کارکنان مراقبت. این پوزخند دور سقوط خواهد کرد اما احتمالا تنها به طور خلاصه.

پایین نگه داشتن گوشه دهان خود را و منتظر یک تغییر باد

فقط مطمئن شوید که شما تنها ایستاده در باد در ورزش روزانه خود را و اقامت دو متر دورتر از هر کس دیگری. این روش نیست علمی و نمی شود توسط کارشناسان توصیه می شود اما به عنوان رفیق خود مایکل گوو می گوید: بریتانیا تا به حال به اندازه کافی از کارشناسان.

پوشیدن ماسک در همه زمان ها

نه تنها مردم فکر می کنم شما در حال گرفتن coronavirus بحران جدی و انجام کمی خود را, اما شما پوزخند خواهد بود به طور کامل پوشش داده شده است. اگر پوزخند است به احتمال زیاد برای رسیدن به چشم خود را پاپ, ماسک بیش از آنها را بیش از حد. بیمه خدمات درمانی نمی توانید نگه دارید از ماسک, اما شما می توانید دلیل این که شما به مراتب مهم تر است.

کپی افرادی که اخم بسیاری

اخبار پر است از غم مردم تا مطالعه خود را به صورت عبارات با دقت و تمرین به دنبال نه مثل شما همیشه خوشحال با خود بدبختی. شما نمی خواهد در واقع همدردی به دلیل احساسات خود را به عنوان سرد به عنوان یک Calippo اما شما نمی خواهد به نظر می رسد فکر می کنم کل این وضعیت است که یک بیت از یک نفس بریده بریده.

درخواست بوریس جانسون برای کمک به

روی لئامت دادن در بیمارستان کمک کرد بوریس جانسون شبیه او این بحران جدی است. از او بخواهید برای برخی از راهنمایی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن