IDC: جهانی گوشی های هوشمند حمل و نقل به کاهش 12 درصد در سال 2020

آخرین پیش بینی ها از تحلیلگران IDC نگرانی های جهانی محموله های گوشی های هوشمند و صدای آنها به درستی شوم. کل حم

توسط BASHARIATEMROOZ در 15 خرداد 1399

آخرین پیش بینی ها از تحلیلگران IDC نگرانی های جهانی محموله های گوشی های هوشمند و صدای آنها به درستی شوم. کل حمل و نقل برای سال 2020 انتظار می رود برای رسیدن به 1.2 میلیارد واحد خواهد بود که یک 11.9 درصد کاهش در مقایسه با سال 2019. جدید برآورد بر اساس Q1 حمل و نقل نتایج دیدم که بزرگترین کاهش در فروش گوشی های هوشمند در تاریخ IDC در سراسر جهان در سه ماهه ردیاب تلفن همراه در -14.5%.


به دنبال در نیمه اول سال 2020 IDC پیش بینی کرده است 18.2% کاهش در حمل و نقل با توجه به کاهش هزینه های مصرف کننده. به گفته IDC را Sangeetika پژو مسئله اصلی در حال حاضر کمبود تقاضا از طرف مصرف کنندگان است.

در بیشتر منطقه ای بر اساس این گزارش جدید نشان می دهد که چین را ببینید تک رقمی کاهش در حمل و نقل برای سال جاری به عنوان COVID-19 محدودیت برداشته شده است و تقاضا است که به آرامی در حال بهبود است. وضعیت در اروپا سخت تر است به عنوان کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا هنوز هم به طور فعال در مبارزه با این بیماری همه گیر.

در دراز مدت IDC انتظار بازار برای بازیابی در سال 2021 سوخت تقاضا برای 5G گوشی های. بیشتر پیش بینی ها نشان می دهد بازگشت به 10% رشد سالانه در حمل و نقل و مارپیچی را به 5 درصد در محدوده زیر سال.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن