من هرگز ملاقات شاهزاده اندرو می گوید: ملکه

همانطور که بارها بازگشایی, Nigel Farage رو به سخت کار کردن روزانه بودن عکس برگزاری یک پاینت و grinning مانند س

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 تیر 1399

همانطور که بارها بازگشایی, Nigel Farage رو به سخت کار کردن روزانه بودن عکس برگزاری یک پاینت و grinning مانند سر و دست شکسن.

پس از صرف مستند نقض امریکا ممنوعیت سفر و گزارش مهاجران غیر قانونی به پلیس دوزیستان رو Brexit رهبر حزب نگاه مشتاق او در زمان اولین گام خود را پشت نوار.

نتانیاهو گفت: "وجود دارد بیشتر به عنوان یک سیاستمدار از حفظ فریبنده تصویر عمومی از طریق naff عکس فرصت است. من هم برای قرار دادن در ساعت های کمرشکن کار جرعه جرعه پاینت پس از پاینت که رسانه ها فقط اتفاق می افتد برای پیدا کردن جذاب است.

"شیفت طولانی هستند بنابراین من می خواهم به بلند کردن همه ارواح توسط درخشان از گوش به گوش. من حتی ممکن است کرک یک شوخی است اما من نمی خواهم به ارمغان می آورد خلق و خوی پایین با صحبت کردن در مورد سیاست است."

مطمئن شوید که دوربین خود را گرفتار بهترین زاویه نتانیاهو افزود: "Cynics فکر می کنم من فقط این کار را برای جلب توجه. اما من فکر نمی کنم وجود دارد تنها یک نفر در انگلستان یا در واقع اسکاتلند که می خواهید من به محو شدن به ابهام."

میخانه مشتری Stephen Malley گفت: "من نگران بود بارها خواهد غرق شود زمانی که آنها بازگشایی شد. اما دانستن نتانیاهو می تواند در هر یک از آنها به احتمال زیاد برای ترساندن مردم به ماندن در خانه.

"برای این که من فکر می کنم او باید شوالیه. اگر او نبود چنین پوزخند سر و دست شکسن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب