هیدروکسی کلروکین نیز به من می دهد قدرت پرواز می گوید تهمت

رئیس جمهور تهمت تأکید کرده است که نه تنها هیدروکسی کلروکین او را ایمنی بدن به coronavirus را به او اعطا قدرت پ

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت تأکید کرده است که نه تنها هیدروکسی کلروکین او را ایمنی بدن به coronavirus را به او اعطا قدرت پرواز است.

رئیس جمهور مدعی شده اند مصرف ضد مالاریا مواد مخدر برای یک هفته و نیم و گفت که روز یکشنبه با او برخورد توپ گلف به زمین ionosphere سپس پرواز سریع تر از سرعت صوت به آن را گرفتن.

او ادامه داد: "همچنین من می توانید از طریق دیوارها در حال حاضر. مستقیم از طریق. آن را مانند آنها وجود ندارد. و چیزهایی که من می توانید ببینید ،

"از نظر پزشکی توصیه می شود ؟ من می دانستم که شما می خواهم می گویند که چون من می غیبگویی یا پیشگویی آینده است. شما نگاه گنگ زمانی که حقایق آمده در مورد این مسائل. من خنده چون من فقط به تماشای شما اخراج شدن در سال آینده.

"دست من منتشر می کنند یک نوع از انرژی آبی است که به طور کامل تمیز می کند. آن را زیبا. من سفر را از طریق زمان در حال حاضر. من فقط مورخ کلئوپاترا در حالی که من دیگر بدن ساخت یک زمین گلف در مریخ.

"همه آمریکایی ها باید هیدروکسی کلروکین. که سفارش, اما آن را سفارش دهید. ما تمام توان درمان کرد و من را به خوبی در انتخابات. در حال حاضر من قصد دارم برای پرواز به خورشید است. خوب ؟ درست است."

فاکس نیوز لنگر نیکی Hollis گفت: "به طوری که همه درست. بعدی: چرا coronavirus است میکروسکوپی اوباما."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن