Huawei گزارش تاخیر Mate40 flagships آن را به عنوان reevaluates تراشه عرضه

خودی هستند گزارش که Huawei گفته است آن جزء تامین کنندگان به توقف تولید قطعات در نظر گرفته شده برای آینده Mate

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 خرداد 1399

خودی هستند گزارش که Huawei گفته است آن جزء تامین کنندگان به توقف تولید قطعات در نظر گرفته شده برای آینده Mate گوشی های. این می تواند تاخیر در تولید انبوه جدید flagships توسط 1-2 ماه می باشد.

این امکان وجود دارد که هواوی هنوز هم پرده مدل های جدید در برنامه اما به تعویق انداختن خود را در بازار آزاد می نویسد: Nikkei Asian Review.

هواوی در نظر گرفتن این زمان برای ارزیابی عرضه آن از تراشه. به عنوان تجارت جنگ بود تا حرارت شرکت نگردند تا در آنچه در آن نیاز به آب و طوفان اما کسانی که تراشه آن را قطع نمی جدید flagships.

آن را سعی کردم با قرار دادن $700 میلیون منظور TSMC های ریخته گری مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از چیپست HiSilicon اما ما در حال تلاش برای جلوگیری از چنین معاملات (معاملات برای تراشه های تولید ما با استفاده از فن آوری). این دستور احتمالا شامل 5 نانومتر گیرین 1020 چیپست و 7 نانومتر 5G مودم.

The Mate30 models were the first Huawei phones to ship without GMS این Mate30 مدل شد اولین گوشی های هواوی به کشتی بدون GMS

به عنوان HiSilicon محروم از fabbing آن تراشه های هواوی به دنبال جایگزین تراشه تامین کنندگان. حتی اگر شرکت می تواند دست خود را بر روی کوالکام یا مدیاتک تراشه کسانی که ممکن است نیاز به تلفن داخلی به طراحی دوباره آن اضافه خواهد شد به تاخیر بیاندازد.

از دست دادن Google Play Services کند Huawei توسعه در غرب اما این شرکت برای آن ساخته شده با فروش داخلی و تغییر در تمرکز به سمت و تجهیزات مخابراتی. هنوز تحلیلگر ارشد در Mizuho اوراق بهادار پیش بینی 10 درصد کاهش محموله های گوشی های هوشمند برای سال کامل.

هواوی نیز کاهش سفارشات از انتخاب گوشی های هوشمند جزء 20 درصد در پیش بینی تقاضای پایین تر چیزی است که می گذارد افتخار مارک های همراه نیز هست.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن