Huawei Watch GT 2e بررسی

امروز در عرصه تکنولوژی از آن دیگر به اندازه کافی برای فقط گوشی های برندهای نیاز به یک اکوسیستم کامل که در آن د

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 خرداد 1399

امروز در عرصه تکنولوژی از آن دیگر به اندازه کافی برای فقط گوشی های برندهای نیاز به یک اکوسیستم کامل که در آن دستگاه های خود را ادغام یکپارچه و تقویت هر یک از دیگران' قابلیت های. Huawei "لوازم جانبی" دستگاه ها و حتی بالاتر اهمیت دیدن چگونه شنژن شرکت مبتنی بر نیازهای مردم به دلایل بیشتر به چوب با پلت فرم خود را به عنوان آن را می سازد تا جایگزین مناسب برای گوگل مجموعه و پیدا کردن جایگزین جریان درآمد آن به خارج از کشور کاهش فروش گوشی های هوشمند.

ما در حال حاضر مورد نقد و بررسی Huawei Watch GT 2e در ابتدا پرده برداری کرد در اواخر ماه مارس و در کنار Huawei P40 گل سرسبد خانواده است. این یک اسپرت و مقرون به صرفه تر از نسخه Huawei Watch GT 2 و ما صرف زمان کافی با پوشیدنی به شما بگویم همه چیز در مورد آن.

Huawei Watch GT 2e مشخصات

  • بدن: 46mm watchface 53 x 46.8 x 10.8 mm, 43 گرم وزن (بدون بند), 5 ATM مقاومت در برابر آب و فلز + پلاستیک مواد
  • صفحه نمایش: 1.39" OLED با وضوح 454x454, 326 ppi
  • سیستم عامل: Huawei سیستم عامل Lite
  • حافظه: 2GB RAM, و ذخیره سازی 4GB (2.2 گیگابایت در دسترس کاربر)
  • باتری: 455mAh 5W شارژ از طریق تعیین مغناطیسی پایه
  • اتصال: بلوتوث 5.0 + BLE; GPS+GLONASS; NFC (چین-تنها)

دیده بان GT 2e همان است که دیده بان GT 2 در داخل است. خارج جایی است که تغییرات هستند اما ما همچنین به بررسی این که چگونه این نرم افزار پیشرفت از آنجا که ما بررسی GT 2.

طراحی

Huawei Watch GT 2e می رسد تنها در یک نسخه - 46 - و هیچ نوع کوچکتر. آن را بسیار بزرگ در دست و مچ دست اما بسیار راحت - فلزی خمیدگی در بالا و پایین تکمیل لاستیک تسمه اضافه کردن به زیبایی شناسی و به نظر می رسد دقیقا در محل که در دست است. به جای استفاده از دکمه های که تقلید چرخش تاج Huawei تصمیم به رفتن با آنهایی که ساده.

Huawei Watch GT 2e review

بالای دکمه باز کردن منو در حالی که یکی از پایین قابل برنامه ریزی - ما آن را راه اندازی به صورت دنباله دار در حال اجرا پس از یک وجود دارد در حال اجرا معتادی در دفتر ما بود که مایل به تست ورزشی که حالت بیشتر است. این 22mm استاندارد لاستیک تسمه به راحتی replacemable اما آنهایی که سیاه و سفید داشتیم و کاملا تکمیل فلزی سیاه و سفید بدن است.

این ساعت هوشمند نیز ارائه شده در سفید و سبز و قرمز است که آن را کمی بیشتر flashiness اما در پایان حتی اگر آن را کمی خسته کننده شما نمی توانید به اشتباه با کلاسیک سیاه و سفید نگاه کنید.

عمر باتری

می گیرین A1 SoC به طور خاص طراحی شده برای wearables - آن است که دیده می شود در دیده بان GT 2 و به افتخار MagicWatch 2 (یکی دیگر از smartwatch با مشابه داخلی). این چیپ است که پشتیبانی از تمام ویژگی های بدون اتلاف بیش از حد قدرت تا این ساعت می تواند تا دو هفته با یک شارژ.

Huawei Watch GT 2e review

در بسیاری از موارد استفاده مختلف ما مورد آزمایش قرار ما موفق به دستیابی به آگهی عمر باتری تنها یک بار -- که همیشه بر روی صفحه نمایش خاموش شد و ضربان قلب سنسور تعیین شد به هوشمند در حالی که اطلاعیه ها و هشدار دهنده غیر فعال شد. اگر شما تصمیم به نگه داشتن همیشه در نمایش ضربان قلب, ردیابی, Huawei TruSleep از ویژگی های اتوماتیک تست و زنگ روزانه و یا دو - و سپس شما می توانید انتظار شش تا هفت روز بین اتهامات عنوان شده علیه.

Huawei Watch GT 2e review

حتی فعال تر با استفاده از یک 30 کیلومتر اجرا با تمام سنسور روشن در زمان حدود نیمی از باتری. که در واقع قابل توجه با توجه به این که همه چیز به طول انجامید بیش از 6 ساعت. GPS کار خود را و ارائه اطلاعات در زمان واقعی. در مقایسه با گوشی های هوشمند GPS وجود دارد عملا هیچ تفاوت در آهنگ های ضبط شده.

رابط کاربر

هواوی رابط کاربری است که همه چیز شما نیاز دارید از یک ورزش گرا ساعت هوشمند است. بله, آن است که کمی کسل کننده و محروم از امکانات, و شما نمی توانید صادرات داده های خود را. اما آن طراحی شده است به کار در Huawei اکوسیستم و آن را نشانی از یک کار بزرگ هنگامی که ما آن را تست شده با Huawei گوشی های هوشمند.

وجود ضربان قلب و سنسور فعالیت انتقالها و با یک به روز رسانی ورود پس از شما در تنظیم کردن ساعت وجود دارد SpO2 متر است که محاسبه اکسیژن در خون - همه چیز بیش از 95% سالم است. همان سنسور نیز اندازه گیری VO2Max که در آن بالاتر خوانش معنی بهتر ظرفیت ریه ها و در نتیجه بهتر استقامت.

Huawei Watch GT 2e review

پس از تماشای GT 2e ساخته شده است به دستیار خود و اولیه دستگاه آن هیچ از Wi-Fi و یا اتصال LTE. بلوتوث تنها راه برای رفتن اگر چه شما می توانید لینک های گوشی برای موسیقی است که می تواند ذخیره شده در سازمان دیده بان.

Huawei نشده ثابت این موضوع را با عدم برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می کند. در حالی که هواوی می گوید که این کار انجام شود عمدتا برای محافظت از داده های خود ما را به قدردانی از این گزینه برای استفاده های مختلف برنامه همراه.

Huawei سلامت

از آنجا که هیچ حمایت خارجی برای ورزش های مربوط به, نرم افزار, همه شما با هواوی سلامت. مهم ترین چیز به دانستن قبل از خرید این دستگاه این است که Huawei اجازه نمی دهد که شما به سادگی به دانلود app از Google Play و یا فروشگاه App. به منظور به درستی اجرا شما نیاز به Huawei خود AppGallery برای به روز رسانی و شما باید برای نصب HMS هسته مگر اینکه شما با استفاده از یک دستگاه Huawei جایی که این همه از پیش نصب شده.

Pre-installing Huawei AppGallery on a non-Huawei phone Pre-installing Huawei AppGallery on a non-Huawei phone Pre-installing Huawei AppGallery on a non-Huawei phone Pre-installing Huawei AppGallery on a non-Huawei phone
قبل از نصب Huawei AppGallery در غیر گوشی هواوی

اگر شما نمی خواهید برای دانلود همه این مسائل شما با یک ساعت هوشمند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پتانسیل کامل آن است. همه چیز را ذخیره خواهد شد که ساعت هوشمند حافظه اما از آنجا که شما نمی توانید لینک آن را با گارمین و یا Strava شما نمی توانید صادرات هر چیزی.

Huawei Health interface Huawei Health interface Huawei Health interface Huawei Health interface
هواوی رابط سلامت

و این منحصر به فرد برای تماشای GT 2e - اگر شما می خواهید به استفاده از هر Huawei یا افتخار پوشیدنی شما باید از طریق تمام مصیبت و یا نرم افزار به سادگی نمی شود.

Huawei Watch GT 2e review

همچنین Huawei سلامت گام ردیاب نمی تواند خاموش باشد. شما می توانید آن را از منوی آندروید, اما آن را همیشه تعداد مراحل را بر روی تلفن خود را. حرکت صعودی هنگامی که سازمان دیده بان GT 2e (و یا هر گونه دیگر Huawei پوشیدنی) مرتبط است این پلت فرم می رود از طریق یک استادانه الگوریتم برای ارائه دقیق تر تعداد گام.

حکم

دیده بان GT 2e است که قطعا یک ساعت هوشمند به اگر شما در حال حاضر با استفاده از Huawei گوشی های هوشمند و یا حداقل مایل به اکوسیستم آن یک فرصت است. آن را سریع و خوب به دنبال و آسان به حرکت - را پوشش می دهد تمام ویژگی های ضروری است.

با داشتن یکی دیگر از اکوسیستم در گوشی ممکن است مشکل برای یک گروه خاصی از کاربران, اما با بسیاری از گوشی های مدرن ورود با 128GB (یا بیشتر) حافظه داخلی این است که به مراتب کمتر از یک موضوع است.

Huawei Watch GT 2e review

راه اندازی اولیه روی حیله و تزویر است در غیر گوشی Huawei اما هنگامی که این فرایند است و شما صرف یک یا دو روز با تماشای تمامی اولیه اضطراب خواهد بود و شما خوشحال خواهید بود به صرف فقط 200 €برای این شگفت انگیز به دنبال Huawei Watch GT 2e.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن