Huawei اعتصاب یک معامله با پیچ Uber جایگزین

Huawei مشکلات با ایالات متحده که در سمت چپ آن بدون خدمات گوگل و دسترسی به برخی از برنامه های مهم به خوبی مستند

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 تیر 1399

Huawei مشکلات با ایالات متحده که در سمت چپ آن بدون خدمات گوگل و دسترسی به برخی از برنامه های مهم به خوبی مستند شده است. با این حال این شرکت در حال ساخت جامد پیشرفت با آن AppGallery که در حال حاضر از آن برای اولین بار عمده مشترک سوار apps.

بر روی تقاضا پلت فرم حمل و نقل Bolt دوبله توسط برخی از "اروپا Uber" ظاهر خواهد شد در این هفته در شرکت فروشگاه app و آن را ارائه تحویل مواد غذایی نیز مانند Uber می خورد.

Bolt on AppGallery Bolt on AppGallery Bolt on AppGallery Bolt on AppGallery Bolt on AppGallery
پیچ در AppGallery

پیچ و مهره مدل بسیار شبیه به بارگذاری و این برنامه تا حد زیادی متفاوت بیش از حد - شما می توانید تماس بگیرید با قیمت رقابتی و همه شما نیاز دارید این است که یک پروفایل و یک کارت بانکی مرتبط.

تفاوت بین ظهور خدمات و در حال حاضر تاسیس پلت فرم است که حضور خود را در کشورهایی که Huawei در خرید و فروش - مقدار زیادی از شهرستانها بزرگ در مرکز و شرق اروپا و سوئد و روسیه و برخی از کشورهای مستقل مشترک المنافع تعداد انگشت شماری از کشورهای آفریقایی و تمام شهرستانها مکزیک.

Bolt Food could also make its way to AppGallery Bolt Food could also make its way to AppGallery Bolt Food could also make its way to AppGallery Bolt Food could also make its way to AppGallery
پیچ و مهره های غذایی نیز می تواند راه خود را به AppGallery

با توجه به بار مالی پیچ است که در اروپا 3 سریعترین رشد شرکت فن آوری و جمع آوری کرده است $109 میلیون دلار به گسترش آن تحویل مواد غذایی کسب و کار. ورود خود را در AppGallery باید به عنوان یک برکت و رحمت برای کاربران که تکیه بر حمل و نقل عمومی در بار جهانی همه گیر و آن را نیز اجازه می دهد Huawei صاحبان برای تبدیل شدن به رانندگان برای به دست آوردن پول از آنجا که اکثر اقتصادهای در حال مبارزه با توجه به اثر COVID-19.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب