Huawei گزارش مثبت H1 2020 نتایج مالی

نیمه اول سال 2020 در حال حاضر در پشت پشت ما و شرکت ها آغاز شده صدور گزارش های مالی خود را برای گذشته حسابرسی د

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 تیر 1399

نیمه اول سال 2020 در حال حاضر در پشت پشت ما و شرکت ها آغاز شده صدور گزارش های مالی خود را برای گذشته حسابرسی دوره. Huawei گزارش کرده است در یک مصاحبه مطبوعاتی که هر دو درآمد و سود خالص افزایش در مقیاس سالانه به ترتیب 13.1% و 9.2 درصد.

اعداد می گویند درآمد بود CNY454 میلیارد دلار است که کمی بیش از $64 میلیارد دلار در امروز, نرخ ارز. حامل کسب و کار به دست آورد CNY159.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری بخش را به ثمر رساند CNY36.3 میلیارد و مصرف کننده و کسب و کار است که شامل دستگاه های تلفن همراه رسیده CNY255.8 میلیارد دلار در سال درآمد.

ساده ریاضی نشان می دهد که بیش از نیمی از Huawei درآمد ناشی از تلفن, قرص و wearables در میان دیگر دستگاه های تلفن همراه در حالی که حامل کسب و کار است که دلیل اصلی برای ممنوعیت تجارت در ایالات متحده به ارمغان می آورد تنها 35 درصد از پای.

گزارش های بیشتر در H1 و Q2 انتظار می رود برای رسیدن به بعد از این ماه که در آن ما دیدن تصویر بزرگتر از بازار جهانی گوشی های هوشمند بازار در واکنش به موج اول COVID-19 اپیدمی و از کجا Huawei پشته در برابر رقبای خود است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب