Canalys: Huawei پیروزی به عنوان پرفروش ترین گوشی شرکت در Q2 سال 2020

چگونه است که برای یک طرح پیچ و تاب ؟ با وجود آن به خوبی مستند مبارزات در بازارهای غربی, Huawei موفق به بالا CO

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

چگونه است که برای یک طرح پیچ و تاب ؟ با وجود آن به خوبی مستند مبارزات در بازارهای غربی, Huawei موفق به بالا COVID تحت تاثیر Q2 سال 2020 گوشی های هوشمند بازار است. با توجه به Canalys, Huawei حمل 55.8 میلیون گوشی به سامسونگ با 53.7 میلیون.

Canalys: Huawei triumphs as the best-selling smartphone company in Q2 2020

Huawei موفق به گسترش سلطه در حال حاضر دوره نقاهت بازار چین و در حال حاضر حساب برای بیش از 70 ٪ از حمل گوشی به سرزمین اصلی چین است. در ضمن سامسونگ در بازارهای کلیدی بودند مختل همه گیر و فروش آن کاهش یافت و 30 درصد به صورت سالانه.

بن استانتون تحلیلگر ارشد در Canalys گفت که "اگر آن نیست برای COVID-19 این نتیجه قابل توجهی رخ نمی داد". سامسونگ کمتر از 1% سهم بازار در چین که در آن فروش بازگشت در حالی که شیوع بیماری های ویران هسته بازارهای مانند برزیل و هند و آمریکا و اروپا است.

Canalys: Huawei triumphs as the best-selling smartphone company in Q2 2020

بدیهی است که یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط و آن سخت خواهد بود برای Huawei برای حفظ آن منجر شود در دراز مدت به عنوان بازارهای بین المللی شروع به گزاف گویی.

Canalys معتقد است که دیگر تولید کنندگان چینی می توانید با استفاده از این وضعیت به نفع خود و گسترش حضور خود در بازارهای بین المللی است. نیز کمک خواهد کرد که آنها را برای زمین آنها از دست داده ایم برای Huawei در چین است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب