Huawei MateBook X Pro 2020 بررسی

مقدمه Huawei جدید بالا پایان لپ تاپ از, MateBook X Pro 2020. که گفت:, آن به تازگی تمام شده است در داخل. شرکت چ

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

مقدمه

Huawei جدید بالا پایان لپ تاپ از, MateBook X Pro 2020. که گفت:, آن به تازگی تمام شده است در داخل. شرکت چینی نصب شده است آن قهرمان با آخرین ولتاژ هسته پردازنده از اینتل و به روز رسانی کارت گرافیک های Nvidia و... که این. هر چیز دیگری است و اساسا مشابه ماند بنابراین اجازه بدهید با یک شیرجه عمیق و ببینید چه چیزی جدید MateBook X Pro در واقع جدید و چه چیزی نیست. آن است که ارزش قابل توجهی درخواست قیمت ؟ بیایید پیدا کردن.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

این MateBook X Pro معرفی جدید colorway و سوئیچ کردن داخلی با دو گزینه پردازنده از اینتل نسل 10 هسته انواع. این زوج با 16GB RAM, 512GB یا 1TB از NVMe PCIe برای ذخیره سازی و یک کارت گرافیک Nvidia GeForce MX250 اختصاصی GPU. باتری هنوز 56Wh و صفحه نمایش همان است که عالی 3000x2000 3:2 پنل IPS از قبل با 100% کانونی پوشش و 450 nits روشنایی.

این مدل پردازنده Core i5 با 512GB از ذخیره سازی است که در قیمت €1,599 در حالی که Core i7 نسخه با 1TB ذخیره سازی می رود برای €1,899. بقیه مشخصات یکسان هستند و بین آنها و بررسی ما واحد است که دومی.

طراحی

اگر شما خرید این فضای خاکستری مدل شما سخت و فشرده برای گفتن فقط با نگاه کردن به آن است که این سال 2020 تجسم. البته شما می توانید انتخاب کردن برای زمرد سبز تنوع در صورتی که شما مطمئن هستید برای ایستادگی کردن از همکار خود کارگران دفتر. هر چند با کار از خانه تبدیل شدن به یک چیز بزرگ امروزه به دلیل COVID-19 شیوع این نشان می دهد عامل ممکن است به حداقل برسد تا حدودی. که گفت:, ما خوشحال به دیدن flashier رنگ برای لپ تاپ چیزی است که شده است به یک جزء اصلی از گوشی های هوشمند جهان برای سال های بسیاری در حال حاضر. مطمئن, سیاه, خاکستری, نقره ای همه خوب و 'حرفه ای' اما کهنه بیش از حد متاسفانه.

MateBook X Pro 2020 in Emerald Green MateBook X Pro 2020 در زمرد سبز

به هر حال ما بررسی واحد فضای خاکستری و آن را به نظر می رسد دقیقا مانند سلف خود. ما به این معنی نیست "بیشتر" و یا "دارای همان زبان طراحی" یا "همان vibes" در اینجا - آن یکسان است. بنابراین شما می توانید تمام فلزی با طراحی شیشه ای در بالای صفحه نمایش لمسی. لپ تاپ و احساس بسیار خوبی در دست آن را محکم و ما تا به حال کاملا صفر creaks ندارند.

Top, bottom, front and back while closed Top, bottom, front and back while closed Top, bottom, front and back while closed Top, bottom, front and back while closed
بالا و پایین و جلو و عقب در حالی که بسته

وزن عاقلانه آن را در جایی در وسط کلاس خود است. آن را به هیچ وجه سبک ترین, اما آن را نه چندان سنگین است که آن را می شود سنگین برای حمل در اطراف با شما در تمام طول روز. تمام فلزی ساخت همراه با 1.33 کیلوگرم وزن آیا قرض دادن آن احساس از کیفیت که بلند نیست به طوری که شما می خواهم تماس بگیرید این بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به. کیفیت ساخت فوق العاده است ما باید چیزی برای شکایت وجود دارد.

Maximum lid opening angle حداکثر زاویه باز شدن درب

باز کردن لولا با یک دست چیزی است که دست یافتنی است اما نمی فوق العاده آسان است. صحبت از لولا شما حتی نمی توانید باز کردن درب تمام راه را تا 180 درجه به ذکر 360. در این نقطه قیمت است که بسیار مایه تاسف است. حداکثر را از لولا را برای یک موقعیت راحت بدون در نظر گرفتن چگونه شما با استفاده از لپ تاپ, اما آن را به سختی وجود دارد ما را به قدردانی از انعطاف پذیری بیشتر در اینجا.

The 'nosecam' این 'nosecam'

پاپ آپ دوربین قرار دارد در عملکرد کلید های ردیف در بین F6 و F7 و این فوق العاده است برای حفظ حریم خصوصی متخصصین اما بد برای هر کسی که همیشه می خواهد به استفاده از آن. موقعیت بدیهی است که به معنی آن خواهد بود خیره تا بینی خود را در همه زمان بنابراین شما خواهید بود که نپرداخته است در هر کنفرانس تماس بگیرید. البته شما می توانید کاهش این موضوع به طور کامل اگر شما با استفاده از یک جداگانه ، ما به Huawei امتیاز برای فکر کردن خارج از جعبه در اینجا پس از آن تا به حال هیچ فضای کوچک نمایش ناهنجاری به جای دوربین. اما گذشته از پاک کردن حریم خصوصی مزایای این موقعیت وجود دارد و تنها جنبه های منفی و رقبای مانند Dell اند به نحوی که چگونه برای قرار دادن دوربین در ناهنجاری های کوچک به هر حال.

پورت ورودی دستگاه

این MateBook X Pro همراه با دو USB-C پورت در سمت چپ با پشتیبانی از شارژ سریع و DisplayPort) و یک 3.5 mm دسته کوچک موسیقی جاز میکروفون/هدفون سوراخ. در طرف دیگر شما تنها یک USB-یک 3.0 پورت و آن. سازش را ساخته شده به وسیله این نازک اما به عنوان شما می توانید آن را کمتر در معرض خطر در این منطقه از برخی از مدلهای macbook.

Ports (left and right sides) Ports (left and right sides)
پورت (چپ و راست)

صفحه کلید دارای نور پس زمینه است و شما می توانید چرخه را از طریق سه سطح مختلف و همچنین به عنوان یک 'خاموش' دولت با کلید F3. در این زمینه کافی است اما مطلقا هیچ سفارشی از هر چیزی در مورد آن, پس نگه داشتن آن در ذهن.

کلید احساس نمی مانند آنها یک تن از سفر اما از آن است که احتمالا به اندازه کافی برای بسیاری از افراد اگر چه این بررسی را دوست ام اگر آنها را آسان تر به افسرده - به عنوان در حال کمتر و مقاومت به فشرده شدن. که دیگر از جنبه های مهم از, چگونه یک صفحه کلید احساس گذشته از چقدر سفر وجود دارد. در حالی که برای سفر های کلیدی ما می خواهم نرخ MateBook X Pro به خوبی و سفتی است که کمی بیش از حد بالا اما بدیهی است که شما ممکن است در مورد مراقبت از هر یک از این. صفحه کلید صدا نیست که آزار دهنده به دیگران و آن را کمی ساکت تر و صفحه کلید منطقه نمی فلکس در همه آن را احساس می کند بسیار محکم با هیچ creaks آنچه که به طور طبیعی, است که باید آن را در این نقطه قیمت می باشد.

Keyboard and trackpad کیبورد و trackpad

لای شیار بزرگ است آن را محور (که یک مزیت بزرگ برای ما) و آن را به سادگی برجسته. واقعا احساس خوبی به لمس و دکمه ها بسیار clicky (هر چند برخی ممکن است در واقع این را دوست ندارم). حرکات لای شیار کاملا کار می کنند و همه این چیزها را در ترکیب به معنی شما ممکن است برای رسیدن به یک ماوس بسیار کمتر از زمانی که با استفاده از دیگر لپ تاپ, حتی اگر شما یک "ماوس برای همیشه لطفا برای" نوع شخص مثل این مؤلف.

Fingerprint sensor in the power button حسگر اثر انگشت در دکمه پاور

این حسگر اثر انگشت تعبیه شده است به قدرت را فشار دهید و آن را ضربه و از دست ندهید. ما می خواهم آن را به رسمیت چاپ ما از اول سعی کنید حدود 70 درصد از زمان که نیست بسیار بد اما خیلی خوب نیست یا. اسکنر اثر انگشت نیز خود را تنها بیومتریک راه حل های امنیتی برای استفاده با ویندوز, پس هیچ پشتیبانی صورت اسکن با ویندوز سلام. و نسبت به خازنی سنسور اثر انگشت در گوشی های هوشمند این یکی فقط بدتر, برای برخی از دلیل. این بدیهی است که یک مسئله بزرگ فقط آن را لمس دوباره زمانی که آن را به رسمیت نمی شناسد انگشت خود را از اول امتحان کنید اما این یکی از آن چیزهایی است که می تواند آزار دهنده در طول زمان است. امیدوارم درایور جدید به روز رسانی ممکن است در رفع این وضعیت است.

صفحه نمایش و صدا

این 13.9" 3:2 3000x2000 IPS صفحه نمایش لمسی است که قطعا چه بیشتر و خارج از غرفه در MateBook X Pro. که درست شد برای تکرار برای اولین بار از این سری و این هم درست امروز با 2020 ، گودی برش روند که انجام شده است آن چیزی که برای مدت زمان طولانی در جهان گوشی های هوشمند است و در نهایت آن را به لپ تاپ ها بیش از گذشته یا دو سال و همه ما برای آن است.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

کلمه "همهجانبه" شده است استفاده مفرط در سراسر جهان فن آوری, اما از آن است که در واقع بهترین راه برای توصیف این پنل که به لطف ناهنجاری های کوچک با یک آگهی 91% صفحه نمایش به بدن نسبت, اما همچنین به این دلیل آن را بسیار خوب صفحه نمایش با 100% پوشش کانونی فضای رنگی.

ما بررسی واحد پانل ساخته شده توسط JDI و به نظر می رسد به همان یک مورد استفاده در قبلی تکرار MateBook X Pro - LPM139M422A. آن است که بسیار با کیفیت بالا, بخشی, این, با تراکم پیکسل بیش از حد. چرا که آن را یک صفحه نمایش لمسی آن را به طور کامل پوشش داده شده با شیشه وجود ندارد پلاستیک ناهنجاری در اینجا چسبیده بود و در پایین پایان غیر-لمسی لپ تاپ. که فقط می افزاید: به حق نگاه و احساس.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

این MateBook X Pro 2020 صفحه نمایش دریافت می کند روشن تا 450 nits که بدان معنی است که آن را قطعا نه غیر ممکن است برای استفاده در خارج از منزل در یک روز آفتابی اما متاسفانه در حال رفتن به یک سرخوردگی رایگان امر است. در حالی که آن را روشن و آن را نیز بسیار انعکاسی بنابراین شما ممکن است مجبور به کمانچه با موقعیت طوری که شما لازم نیست پریشان بازتاب هر آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما. ما واقعا می خواهید Huawei خواهد از آن ساخته شده ایم کمتر بازتاب این مدل که reflectiveness بدهد نوع کاهش روشنایی بالا تا حدودی.

Screen reflects daylight a lot صفحه نمایش منعکس کننده نور روز بسیاری

3:2 نسبت ابعاد هنوز هم بسیار محبوب در خارج از چند سازندگان لپ تاپ از جمله مایکروسافت (و بدیهی است که Huawei). طرفداران آن برجسته این واقعیت است که آن را بهتر مناسب برای دفتر کار نسبت 16:9 یا 16:10 اما این بدیهی است که می آید در هزینه های بزرگ بالا و پایین میله های سیاه و سفید هنگامی که شما در حال تماشای هر نوع محتوای ویدئو. این همچنین باعث می شود این صفحه نمایش کمی باریک تر از 16:9 14" پنل خواهد بود به این معنی که اگر شما استفاده می شود به داشتن دو ویندوز در کنار هم زمانی که شما کار می کنند که همه چیز را همیشه کمی بیشتر تنگ-احساس.

وجود دارد و حسگر نور محیط بیش از حد که به نظر می رسد به ذهن خود. ما مجبور بودند به طور مداوم به صورت دستی تنظیم تنظیمات روشنایی به خاطر این سنسور به ظاهر هرگز نمی تواند ضربه نقطه سمت راست. این است که شخصی, البته, بنابراین شما ممکن است نه ذهن است و خبر خوب این است که شما می توانید آن را خاموش اگر آن را می شود بیش از حد آزار دهنده است. آن را متلاطم و همه جا در این بررسی تجربه هر چند, بنابراین در حالی که آن را قطعا یک چیز خوب به این هر دو نیاز به برخی از بیشتر تنظیم و یا شاید قرار دادن آن کمتر از ایده آل و به همین دلیل آن را بیشتر قابل اعتماد است.

Speakers Speakers
سخنرانان

کیفیت صدا از لپ تاپ بلندگو خوب است اما قطعا در تاریخ همتراز با بهترین خارج وجود دارد. آنها با صدای بلند به اندازه کافی برای بسیاری از موارد استفاده, به طوری که یک به علاوه در مقایسه با اکثر لپ تاپ بلندگو اما شما واقعا نمی توانید به دور دمیده می شود با کیفیت صدا. آن را مناسب و معقول اما هیچ چیز به دریافت بیش از حد هیجان زده در مورد. سپس دوباره حجم کافی سطوح ممکن است مهم تر به بسیاری از کیفیت.

عمر باتری

عالی ترین چیز در مورد MateBook X نرم افزار افزایش عمر باتری شارژر خود را. نه واقعا. این یکی-و-انجام امور هیچ دو کابل جداگانه به جریان ناخوشایند آجر. در این راستا مانند یک شارژر تلفن و در واقع حدود دو برابر اندازه متوسط تلفن آجر قدرت. و سپس آن را به اتهام لپ تاپ از طریق USB-C و هیچ اختصاصی جنون در اینجا. این یک 65W واحد آن نیز با کمال میل بالا-گوشی های هوشمند خود را به عنوان به خوبی. آن اندازه کوچک و وزن را MateBook X Pro حمل تر از آن بوده ام با یکی از کسانی که قدرت های بزرگ آجر تولید کنندگان دیگر در حال استفاده به دلیل وزن کل (و حجم اشغال شده) پایین می رود زمانی که شما در حال سفر با آن و آداپتور برق.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

در حال حاضر و استقامت از 56Wh باتری کاملا خوب شما به راحتی می توانید از طریق یک روز عادی در دفتر کار بر روی این دستگاه است. از آنجا که هر فرد دقیق مورد استفاده متفاوت است, آن را سخت برای قرار دادن یک تعداد دقیق بر روی آن. خوب, آن را به عنوان سخت به عنوان آن خواهد بود بسیار بی فایده است. 8 ساعت مرور اینترنت و دفتر کار هستند به راحتی دست یافتنی است که استاندارد ما از برگزاری این کامپیوتر به دلیل آن در نظر گرفته شده و مخاطبان. بار شارژ بسیار سریع بیش از حد, بنابراین به طور کلی عمر باتری نباید مسئله در همه مگر اینکه شما در حال بازی تمام وقت - اما چرا شما که در یک کارت گرافیک GeForce MX 250?

فن به ندرت می آید در تمام طول نوکر وظایف, اما اگر شما فشار لپ تاپ سخت تر شما شروع به شنیدن آن است. خوشبختانه, آن را یکی از کم آزار دهنده علاقه مندان به شنیدن آن را نمی فوق العاده با صدای بلند و آن همهمه نیست رفتن به نابود کردن گوش خود را. آن را خاموش توسط هر کشش از تخیل است اما یکی از تامر آنهایی که در خارج وجود دارد نه به اندازه ای که در بلندی اما در آن محدوده قابل شنیدن.

سخت افزار و عملکرد ترمال

ما واحد بررسی ویژگی های جدید اینتل نسل 10 i7-10510U ولتاژ CPU 16GB 2133MHz LPDDR3 RAM, Nvidia GeForce MX250 اختصاصی کارت گرافیک و یک 1TB هارد NVMe PCIe SSD. نیز وجود دارد یک نسخه ارزانتر با اینتل Core i5-10210U و 512GB NVMe PCIe SSD.

هسته i7-10510U CPU در واحد ما بخشی از اینتل Comet لیک خانواده با TDP از 15W در 1.8 GHz اما با قابلیت تنظیم به 10W در 800MHz یک ساعت که MateBook X Pro قطعا با استفاده از زمانی که آن را معطل ماندن و یا ارائه شده با کمترین مشکل از وظایف. این پردازنده دارای 4 هسته و 8 موضوعات با 8MB Intel Smart Cache. این پشتیبانی از DDR4 و LPDDR4 اما هواوی تصمیم به استیک با LPDDR3. این بخشی است که هنوز تولید در 14nm روند هر چند اینتل با کمال میل اضافه کردن یک زن و شوهر از "+" نشانه هایی را که به معنی آن است که به طور مداوم در حال بهبود است. در حالی که ممکن است مورد AMD است که با استفاده از یک 7nm روند برای آخرین لپ تاپ APU طرح و اینتل حرکت به هر چیزی تحت 10nm هنوز در حال به طور مداوم به تعویق افتاد.

Hardware info Hardware info Hardware info Hardware info
سخت افزار اطلاعات

کارت گرافیک GeForce MX250 گسسته حل های گرافیکی Nvidia را زمان ورود به سطح گزینه برای این منظور و بنابراین شما نباید انتظار معجزه از آن است. آن را فقط به معنای ارائه یک افزایش در عملکرد گرافیکی در مقایسه با آنچه اینتل گرافیک یکپارچه شده خواهد بود قادر به.

عملکرد شده است کافی در طول زمان ما با MateBook X Pro. هسته i7-10510U پردازنده اینتل آخرین ولتاژ قهرمان و نیازی به گفتن شده اند وجود دارد هیچ سکسکه. 16GB RAM است و کافی است برای هر کسی که نیست به افراطی ویرایش ویدئو و به خوبی کار می کند در کنسرت با CPU به نگه داشتن چیزهای صاف در تمام زمانها. Funnily به اندازه کافی هر چند ویندوز هنوز لکنت دوم تقسیم در برخی از سناریوهای خاص - مانند چند انتخاب چند آیتم در دسکتاپ و سپس راست کلیک کردن بر روی. منو که نشان می دهد تا همیشه همیشه کمی دیر مهم نیست که چقدر قدرت پردازش شما را در آن پرتاب.

ما بررسی واحد NVMe PCIe SSD آمد از وسترن دیجیتال در حالی که Wi-Fi کارت Intel Wireless AC 9560 که به شما می دهد 2x2 802.11 ac اتصالات برای یک نظری حداکثر توان 866Mbps. در عمل ما شاهد بیش از 600Mbps هر زمان که ما تست لپ تاپ در یک موقعیت که نزدیک به روتر. که برخی از عملکرد خوب در سمت راست وجود دارد اما حذف از Wi-Fi 6 (a.k.یک 802.11 ax) نوع گیج کننده در سال 2020 است.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

ما با قرار دادن MateBook از طریق Furmark تست استرس ابزار شروع با یک ساعت 100% CPU رایت آزمون با استفاده از یک موضوع و سپس تمام هشت. در یک موضوع تست CPU افزایش به حداکثر 4.4 GHz و سپس حل و فصل در حدود 3.4 GHz to 3.6 GHz باقی مانده از زمان بسیار کوتاه به صورت تصادفی به نرخهای 2.1-2.4 GHz. آن رفت و هرگز تحت 2.1 GHz. حرارتی که حداکثر دمای CPU بود 91 درجه سانتیگراد در آغاز که پس از آن پایین رفت تا 80+ درجه قبل از حل و فصل برای 74-82 درجه تا پایان.

در هشت موضوع CPU تست استرس ما شاهد افزایش رفتن به حداکثر 3.8 GHz و سپس به آرامی رها به 2.5 GHz و پس از آن بیشتر در 100MHz بازه زمانی آن رسیده 2.1 GHz و در آنجا ماند. در این تست دمای بالا دیدیم برای CPU بود 75 درجه سانتیگراد و در آن باقی می ماند بین 70 و 75 در سراسر.

پس از این آزمایشات ما زد یک ساعت GPU رایت آزمون برای دیدن چگونه به خوبی MX250 می توانید دسته خود را. آن آغاز شده و در بیش از 800 mhz clock سپس رفت به 620-632MHz برای حدود ده دقیقه پس از آن حل و فصل برای 700-800 مگاهرتز تا پایان. شروع GPU متوسط بود 68 درجه Celsisus با حداکثر 79 حداقل 52 و 70+ برای بیشتر از زمان.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

در حالی که GPU آزمون اجرا شد CPU رفت و به حداکثر دمای 93 درجه سانتیگراد دوم تقسیم و سپس حل و فصل حدود 70 در حالی که سرعت ساعت پردازنده طبعا شروع به پریدن کرد و در اطراف بسیاری از حداقل 798MHz تمام راه را تا به 4.3 GHz.

پس چه می کند این همه چیست ؟ در حالی که آن را عجیب و غریب است که ما دیده نمی CPU افزایش آن ممکن است حداکثر فرکانس 4.9 گیگاهرتز, لپ تاپ ترمال خوب هستند در حالی که نه شکستن رکورد در هر راه. که گفت: هنگامی که شما عامل در این نوع از حجم کار آن طراحی شده بود برای ما می گویند شما باید چیزی برای ترس از در نظر گرفتن گلوگاه و به طور کلی عملکرد حرارتی.

نرم افزار

آن را همیشه با طراوت برای دیدن یک کامپیوتر با صفر bloatware ها نصب شده و MateBook X Pro 2020 یکی از این دستگاه های نادر. مشخصات فنی آن ها را با یک برنامه همراه است و Huawei PC Manager, اما ما نمی خواهد تا آنجا که به این bloatware ها راحت شوید. این دسته به روز رسانی درایور (و این کار را بسیار خوب) در یک بسیار آسان برای استفاده و رابط کاربری آن نیز همان چیزی است که شما با استفاده از به جفت خود را سازگار Huawei گوشی های هوشمند به طوری که شما می توانید با استفاده از Huawei سهم خدمات است. این کار از طریق NFC برچسب با برچسب Huawei به اشتراک بگذارید و شما می توانید محل خود را Huawei یا افتخار گوشی بر روی آن به آغاز ارتباط.

Huawei PC Manager Huawei PC Manager Huawei PC Manager
Huawei PC Manager

شما می توانید همگام سازی خود پیام داده و حتی خواستار لپ تاپ خود را در حالی که تلفن شما متصل است در این راه و پیدا کنیم که همه بسیار مفید است. البته اگر شما یک غیر Huawei یا Honor Android گوشی های هوشمند شما می توانید فقط با استفاده از مایکروسافت به همان اندازه خوب گوشی شما راه حل برای رسیدن به اهداف مشابه. PC Manager نیز اسکن برای مسائل مربوط به سخت افزار را برای شما و نشان می دهد رفع - که در درجه اول در مورد نصب آن به روز رسانی درایور ما ذکر شده است.

غیر از این شما می توانید ویندوز 10 خانه "مایکروسافت در نظر گرفته شده" با اضافه شدن فایلهای بیهوده و بدون تبلیغات اضافی هیچ یک از آن است. این یک نرم افزار حق بیمه برای یک تجربه حق بیمه لپ تاپ به عنوان آن را باید.

حکم جایگزین

پس از اولین MateBook X Pro معرفی شد خیلی بیشتر از لپ تاپ ها آمده اند با حرکت ناهنجاری پس از دیدن MateBook X Pro 2020 نزدیک ممکن است به عنوان یک 'wow' اثر که از نقطه نظر. که گفت: این طرح در حالی که بازیافت هنوز هم باعث می شود دستگاه نگاه خیره کننده.

قابل حمل نیز سخت به غلو داده شده در آن رد پای فشرده برای تقریبا-14" روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان آن کوچک USB-C شارژ آجر. جدید MateBook X Pro احساس بسیار خوب برای استفاده از عملکرد برای آن در نظر گرفته شده بازار هدف و کیفیت ساخت بالا از طریق و از طریق.

Huawei MateBook X Pro 2020 review

پس در خلاء این امر می تواند فوق العاده آسان به توصیه برای گردش که اصلا سنگین شامل ویرایش ویدیو و یا بازی. اما هیچ چیز در واقع زندگی در خلاء و نه MateBook X Pro 2020. برچسب قیمت آن را بدون در نظر گرفتن تنظیمات باعث می شود آن چیزی جز قیمت مناسب, بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از جایگزین های ممکن.

13-inch MacBook Pro آشکار محصول برای مقایسه MateBook به سیب طرف حصار. این شروع می شود در €1,499 اما برای پول شما می توانید یک نسل 8 Core i5 فقط با 8GB حافظه RAM و تنها 256 GB از ذخیره سازی. برای رفتن به نسل 10 i5 مطابقت Matebook را RAM, و ذخیره سازی (برای خود i5 مدل) شما می خواهم نیاز به پرداخت €2,129 فتح کرد گرفته شد نسبت به €1,599 برای Huawei. که کاملا شیب دار علامت-و شما نیز در حال از دست دادن صفحه نمایش لمسی در این فرآیند است.

Dell XPS 13 7390 را می توان با همان i7 CPU Huawei همان مقدار RAM و نیمی از ذخیره سازی برای €1,329 است که عظیم €570 کمتر اما می آید که با گرافیک یکپارچه اینتل و یک اسمارت, غیر-لمسی صفحه نمایش. اگر شما تا به 4K صفحه نمایش لمسی به شما پرداخت €1,489 که هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از برای MateBook در آن تنظیمات بالا. جدید سال 2020 XPS 13 9300 شروع می شود در €1,659 با 1920x1200, صفحه نمایش لمسی, همان RAM, و ذخیره سازی به عنوان €1,899 Huawei اما متفاوت Core i7 شعبه (به طوری که آن را نه به طور مستقیم قابل مقایسه).

HP Spectre x360 را به ارمغان می آورد 360 درجه لولا به جدول همراه با یک صفحه نمایش لمسی و برای همین €1,899 درخواست قیمت به عنوان مدل بالای MateBook شما نیز در حال گرفتن قوی تر Core i7-9750H CPU خیلی بهتر GeForce GTX1650 GPU اما تنها 512GB از ذخیره سازی.

توجه داشته باشید که تمام این قیمت ها از تولید کنندگان رسمی فروشگاه های آلمان, شما ممکن است قادر به پیدا کردن همه از این محصولات ارزان تر در جای دیگر. ما به ارمغان آورد و این دیگر لپ تاپ ها به این بحث اشاره می کنند که MateBook X Pro 2020 به هیچ وجه در لیگ از خود را دارد. در واقع وجود دارد مقدار زیادی از دستگاه های دیگر که ارائه کمی بسته های مختلف در مورد همان قیمت (یا پایین تر).

Huawei MateBook X Pro 2020 review

پس شما می خواهم را انتخاب کنید, Huawei MateBook X Pro 2020 بیش از همه گزینه های دیگر خارج وجود دارد به دلیل این اعتصاب تعادل کامل برای شما. اگر شما می خواهید یکی از بهترین صفحه نمایش در ویندوز لپ تاپ جهان است که با وضوح بالا به اندازه کافی در حالی که 4K است و هنوز هم بسیار رایج 3:2 نسبت ابعاد این برنده است.

لپ تاپ را نیز به خوبی انجام برای اولترابوک انواع کارهای. به عنوان طولانی به عنوان شما نمی پرتاب بازی های سنگین در آن و یا سعی کنید برای ویرایش ساعت 4K فیلم شما خوب خواهید بود. عمر باتری بسیار خوبی برای بسیاری از موارد استفاده از شارژ سریع (و آجر کوچک است و نور و حتی می توانید خود را شارژ گوشی از طریق USB-C) نرم افزار عاری از هر گونه نفخ وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن برای MateBook.

چه چیزی است که دیگر به عنوان بزرگ قرعه کشی طراحی شده است. آن را انقلابی, حداقل بر روی صفحه نمایش ناهنجاری جلو به عقب در سال 2018 هنگامی که آن را برای اولین بار پرده برداری کرد اما در حال حاضر دو سال بعد از این شاسی قطعا می تواند استفاده از برخی از به روز رسانی. آه و کم موقعیت معنی است که شما احتمالا نیاز به خرید یک خارجی برای هر مقدار قابل توجهی از ویدئو کنفرانس. این یک بسته بندی خوب به طور کلی MateBook X Pro 2020 آن را فقط واقعا نمی باید در هر منطقه ای که در آن به طور کامل خارج از غرفه را از رقابت. که گفت: از آن آسان است به توصیه, تا زمانی که شما با استفاده از موارد همسو با نقاط قوت و شما می توانید بودجه شما کشش به اندازه کافی دور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب