Huawei, گیر افتاد, عبور DSLR عکس به عنوان گوشی های هوشمند ساخته شده دوباره

در یک "oopsie" لحظه ای برای Huawei روابط عمومی اداره یک عکس برجسته بود به عنوان بخشی از یک فیلم تبلیغی برای یک

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

در یک "oopsie" لحظه ای برای Huawei روابط عمومی اداره یک عکس برجسته بود به عنوان بخشی از یک فیلم تبلیغی برای یک گوشی موبایل هواوی Huawei mobile مسابقه عکاسی برگزار شد Weibo. این تصویری بود که به معنای به نمایش گذاشتن عکس های گرفته شده بر روی Huawei عکس اما Weibo کاربر جیمی-هوآ مکان دوم برنده در یک مشابه سال 2018 آیفون, مسابقه پرداخت شد و در واقع موفق به تشخیص و پیگیری کردن یک عکس در این ویدئو.

Huawei caught passing off DSLR photos as smartphone ones, yet again

تصویر در سوال این است که در واقع در دسترس در 500px و ساخته شده توسط عکاس Su کراوات. و به عنوان 500px صفحه و منتشر شده EXIF به وضوح لیست گرفته شده است با استفاده از یک دوربین نیکون D850 به جای Huawei گوشی های هوشمند. جیمی-هوآ همچنین listedd چند دیگر مشکوک عکس اگر نبود قادر به ثابت کند که آنها از منابع.

Suspicious photos Suspicious photos
مشکوک عکس

هواوی رسما عذرخواهی کرد پس گفت این عکس ها به اشتباه مشخص شده و توضیح آن با نظارت توسط ویرایشگر. این شرکت همچنین ویرایش تبلیغاتی مسابقه تصویری را شامل نمی شود مشکل ساز عکس.

ما قطعا درک کنند که اشتباهات اتفاق می افتد به خصوص در هنگام برخورد با کاربر ارسال مطالب, اما این است که برای اولین بار Huawei. مطمئن جزئیات و خاص همواره کمی متفاوت است اما چینی های غول پیکر خود را به یک عادت عبور کردن به طور تصادفی یا نه DSLR عکس به عنوان آنهایی که گرفته شده از تلفن های خود را. وجود دارد یک مورد مشابه تمام راه برگشت در حالی که هواوی P9 بود که به ترویج. اخیرا Huawei nova 3 درگیر شد در یک ترسناک شبیه DSLR مربوط تبلیغاتی مخلوط کردن. و البته وجود دارد در حال حاضر بدنام P30 زوم شکست. مسلم در آن موارد قبلی آن را به صراحت اعلام کرد که هر یک از عکس های تهیه شده توسط گوشی خود را, اما مفهوم کاملا روشن بود.

Suspicious photos Suspicious photos
مشکوک عکس

دیدن چگونه این اتفاق افتاده و بارها در گذشته یکی فکر می کنم که برخی از اضافی داخلی شرکت احتیاط و روش خواهد بود. و اگر ما در نظر تئوری انگیزه های نهان ما واقعا نمی توانیم بگوییم که ما هیچ کمتر اشتباه از گوشی های هواوی به طور معمول عالی عکاسی مهارت آنها در حال حاضر می تواند ایستادن.

منبع 1 (چینی) | منبع 2 (چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب