چگونه به پیچ و تاب و حقایق بنابراین شما هنوز هم می توانید فکر می کنم خورشید می درخشد از بوریس الاغ

شروع به فکر می کنم دولت ballsed تا چیز اما حاضر به اعتراف بوریس ممکن است جدید چرچیل? در اینجا چیزی است که به خ

توسط BASHARIATEMROOZ در 18 اردیبهشت 1399

شروع به فکر می کنم دولت ballsed تا چیز اما حاضر به اعتراف بوریس ممکن است جدید چرچیل? در اینجا چیزی است که به خودتان بگویید:

آن را خیلی زود به تعداد مرگ و میر

ما نمی دانیم کدام کشور دارای بیشترین مرگ و میر به دلیل آن را هنوز رتبهدهی نشده است. این بهانه ای است مانند اعتقاد خود را به تیم می تواند برنده یک مسابقه فوتبال در 90 دقیقه زمانی که آنها در حال هشت گل پایین اما اگر آن را اجازه می دهد تا شما را به چسبیدن به این توهم که بوریس را در بالا آمده سپس ادامه می دهند.

آن را به گسل برای گرفتن بیمار

اگر بسیاری از مردم تا به حال رفته و گرفتار coronavirus آنها نمی اند و پس از آن خود را احمق گسل. آنها نادیده گرفته جانسون half-hearted هشدار به انجام چیزهای او هنوز هم انجام می دهند به طوری که او تا به حال به آن را به آنها نشان می دهد و در آنها خطرناک است. او یک قهرمان است که می خواهم.

این است که هیچ وقت برای انتقاد از دولت

اگر شما سر خود را راندند تا کنون تا بوریس را ادم بیکار و تنبل است که شما نمی تواند اعتراف کند که همه چیز رفته اند به شدت اشتباه است و شما ملزم به قلم هنگامی که روزنامه نگاران سوال بپرسید. آنها بی وفا و فاجعه بعدی است که بر روی آنها. فقط رم سر خود را بیشتر و همه چیز خوب خواهد شد.

مردم به دنبال در سمت روشن

خوش بینی باید توسط قانون اجرا به دلیل تصور کنید که چگونه بسیاری از مرگ و میر وجود دارد می شده اند. یک میلیون راه بیش از 30000 بنابراین ما اساسا شکست آن ، و این همه به لطف رهبر ما بودن کل یک افسانه است. اروپا خواسته بودند او را.

او فقط آزادی را دوست دارد لعنتی خیلی

چگونه می تواند شما را از یک مرد بزرگ مانند بوریس به رفتن در برابر غرایز خود را? او عاشق آزادی برای رفتن به میخانه آنقدر که او مایل به اجازه میلیون ها نفر از هموطنان خود را سقوط بد و مرگ برای آن است. این در واقع الهام بخش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن