چگونه به صحبت bollocks در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده

مصمم به نظر در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اما محزون می خوانی بد آگاه? به اشتراک گذاری این

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 خرداد 1399

مصمم به نظر در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اما محزون می خوانی بد آگاه? به اشتراک گذاری این هنوزم نظرات:

سفید زندگی ماده

بله اما مهمتر هیچ کس گفت که آنها نمی. در حالی که پلیس آمریکا قتل مردم سیاه و سفید با inpunity نوع باعث می شود stong بیانیه در جهت دیگر. آن را مانند پایان دادن به برده داری برای مردم بود که هرگز یک معامله بزرگ.

من نمی فهمم چه همه سر و صدا است در مورد

Trivialise نژادپرستی و نارضایتی در مورد Windrush با تظاهر به طور چشمگیری ضخیم و unobservant. چیزهایی مانند: "اگر شما از من بپرسید آنها رو بیش از حد زمان در دست خود و نیاز به شغل' مناسب در این COVID بار.

مردم سیاه و سفید آیا برده داری بیش از حد

بنابراین اگر هر کس نمی گه این خوب است ؟ آن را خوب به پرداخت مالیات به دلیل Al Capone نذاشتی ؟ ببینید تا چه حد می شود که شما به عنوان خود را خسته وکیل رول چشمان خود را و فکر می کند در مورد ناهار.

دریافت خود را به پست الکترونیکی آنلاین

بیمار از مردم در زندگی واقعی بحث پل در نظر گرفته راه است ؟ وجود دارد هیچ یک از که در anonymised چاه مستراح است که روزانه از ایمیل و نظرات. ورود به سیستم در حال حاضر و تقاضا همه معترضین به پست ها و سرنیزه تمرین توسط ارتش.

مردم سفید رنج می برند و نژاد پرستی بیش از حد

آیا آنها bollocks. مسلم وجود دارد عجیب و غریب و زننده حادثه اما شما نمی arsed در مورد ساخت یک نقطه جدی چرا که خود را loopy تعریف نژاد پرستی است کسی که در توییتر با استفاده از کلمه 'بازی تخته نرد'.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن