چگونه به بازسازی مهارت های اجتماعی خود را پس از ماه از تماس های تصویری

به عنوان جهان گرداند و به نیمه نرمال دعوت سیل در. اما شما می توانید آن را اداره کند و بعد با زوم? در اینجا این

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 مرداد 1399

به عنوان جهان گرداند و به نیمه نرمال دعوت سیل در. اما شما می توانید آن را اداره کند و بعد با زوم? در اینجا این است که چگونه به مقابله با زندگی واقعی تعاملات:

ساکت کردن

آن را بزرگ می شود قادر به کاهش حجم در Gary زمانی که او شروع به کوبیدن در و بی صدا خود را به انجام عظیم گوزیدن اواسط مسابقه میخانه اما کسانی که در روز بیش از. زمان به reacquaint خودتان را با هنر برگزاری در سوزش و حرارت.

شلوار

خود را پاره پاره پیر بوکسورهای دیگر قابل قبول پایین-نیم گزینه برای مناسبت های اجتماعی. هیچ کس گفت: بازگشت به شلوار جین آسان خواهد بود اما لازم است اگر شما نمی خواهید به ostracised و یا دستگیر شدند.

نما

به عنوان سخت به عنوان آن را ممکن است به یاد داشته باشید در حال حاضر معاشرت نمی کند که قبلا در اطراف به طور مداوم چک کردن خود را در حالی که افراد دیگر صحبت کنید. اگر شما نمی توانید آن را بپرسید میخانه که بریم اگر آنها یک آینه شما می توانید نشستن در کنار.

رسانه های اجتماعی

در دنیای واقعی آن را نیز به مراتب کمتر قابل قبول بدون فکر حرکت از طریق Twitter و Facebook در حیله گر در حالی که مردم در حال صحبت کردن است. برای سالم نسبت به نیاز به چک کردن گوشی خود را یک بار برای هر 20 بار از آن بازدید.

خداحافظی

به یاد داشته باشید آن ؟ زیبا سادگی از ترک جلسه' تابع از بین رفته است بنابراین آماده برای قدیمی drawn-out خروجی سرگرم کننده اضافه شده بودن قادر به در آغوش گرفتن و یا از دست دادن. و آیا موج: آن bizarrely پذیرفته شده بخشی از زوم calls اما در حال حاضر شما فقط نگاه عجیب و غریب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن