چگونه به نگه داشتن بازنشستگان مرسوم پس از coronavirus

مستند فرصت مناسبی برای غذا خوردن مانند یک خوک برای چیزی برای انجام و برای ارضای خود و حرص و آز. پس چه جدید وعد

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

مستند فرصت مناسبی برای غذا خوردن مانند یک خوک برای چیزی برای انجام و برای ارضای خود و حرص و آز. پس چه جدید وعده های غذایی در حال حاضر بخشی از زندگی روزانه?

آشپزخانه تمیز کردن بوفه

خورده در صبح این شامل هر چیزی روی میز کابینت آشپزخانه از روز قبل. یک قاشق مربا خوری اتاق با درجه حرارت ماست و خیار? Fistful of خشک و فر چیپس ؟ کمی فلفل سبز که گیر کردم در کنار اجاق? شما اولین ویدئو کنفرانس نیست برای کل 45 دقیقه پس از لذت بردن از این مجلل جشن. Bon appetit!

دوم صبحانه

چه بهتر از صبحانه ؟ بله – دو صبحانه. می خواهید یک بیکن و تخم مرغ butty 15 دقیقه پس از خود را معمول بیکن و تخم مرغ را در یک بشقاب? کرک در! برخی ممکن است بپرسید اگر شما در واقع نیاز به پیگیری نان تست و قهوه و یک کاسه Frosties با پنیر املت. اگر شما به انبار 10 دوجین تخم مرغ مانند بسیاری از استرالیایی ها پاسخ تاکید بر 'بله'.

توجه داشته باشید: دوم صبحانه می تواند به دنبال سوم صبحانه, اما تنها اگر شما می توانید فشار آن در قبل از به طور فزاینده ای محبوب '10.30 میان وعده'.

این تسکو حافظه صفحه اصلی پیک نیک

اگر شما موفق به nab آنلاین غذا اسلات ماه پیش جشن با بداهتا پیک نیک. با استفاده از شش حوله چای به عنوان موقت پتو روی زمین نشستن خوردن از طریق تحویل خود را هنگامی که آن را می رسد. خوردن چهار کیسه Wotsits شش بسته Yoghurts یک لقمه از شسته و رفته گوجه فرنگی پوره سیب زمینی. شما می تواند مرده در هفته آینده وجود دارد هیچ نقطه ای قرار دادن آن همه دور در گنجه.

آزاد توست

کمبود مواد غذایی به معنی فیلمی است که با توجه به توست پر کردن. شب گذشته لازانیا نان تست ؟ احتمالا به ارزش یک بروید. جم و فلفل قرمز و یا ترکیبی از Marmite و مارمالاد? چرا که نه ؟ شما فقط اختراع 'Marmitealade'. نکته مهم این است که هر آشپزی وحشت ایجاد می کنید هیچ کس را پیدا خواهد کرد.

3pm پنیر

سریع تبدیل شدن به یک موسسه انگلیسی وجود دارد با 'elevenses'. به سادگی باز کردن یخچال در حالت خستگی مطلق و نه از گرسنگی و حفاری در. هر چیزی را انجام خواهد داد تا زمانی که آن را قشنگ. غم به دنبال تکه از لستر قرمز, عرق پنیر گودا رنده شده چدار می رود که بر روی زمین – این همه بخشی از جدید '3 بعدازظهر پنیر' سنت است. باعث می شود شما با افتخار به انگلیسی!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن