چگونه به مسواک کردن یک سرفه

آیا شما در معرض خطر از جذب وحشت خیره توسط سرفه ، در اینجا چگونه به آن سبک از:

در یک قطار شلوغ

هر دو نقطه را به همسایه خود را به تلقین کردن که آن را تقصیر آنها و یا تبدیل به سرفه sobs و ادعای شما رو به کمی در این پادکست که ثابت می کند این مرد بود نه قاتل. شما نمی خواهد به نام به خاطر زبان است نه یک چیزی که در حمل و نقل عمومی.

در پارک

اگر یک درخت در اطراف آلرژی خود را ببخشید. مطمئن شوید که به فریاد کلمه “hayfever’ تا با صدای بلند که همه به نظر می رسد دور پرندگان پرواز از درختان و آلارم ماشین رفتن. هیچ کس سمت چپ باید با دلیل به شک خود را در سلامت خوب است.

در سوپر مارکت

در حال لگد کردن مغازه قبل از شما تا به حال شانس به سهام تا در سفید wcider و تند BBQ فاهیتا میکس یک فاجعه خواهد بود. حمل شیشه ترشی پیاز و به عنوان به زودی به عنوان شما احساس می کنید کوله خارش در گلو خود را پرتاب آن به طبقه برای ایجاد حواس پرتی.

در خیابان

بلافاصله پشت سر هم به آهنگ و هر چه لحن شما را انتخاب کنید ارائه آن را با صدای بلند و افتخار. مردم احتمالا فکر می کنم شما از دست داده و ذهن خود را که قابل درک است پس از این همه سال از حبس و بهتر از آنها فکر شما آن را کردم.

در مدرسه دروازه

اگر شما در خلق و خوی برای ظروف سرباز یا مسافر با مردم به سادگی segue به سرفه مناسب است. آن هم تا آنجا که شما می توانید به تماشای دیگر پدر و مادر مبارزه با وجدان خود و لذت بردن از یک جامد شانزده متر مربع از فضای شخصی در هر کجا که شما بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de