چگونه برای سرزنش باقی می ماند رای دهندگان برای مبارزه با تروریسم در اروپا

آیا شما یک Leaver شروع به فکر می کنم در مبارزه با تروریسم در اروپا ممکن است به عنوان بد به همه گفت ؟ در اینجا

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 مرداد 1399

آیا شما یک Leaver شروع به فکر می کنم در مبارزه با تروریسم در اروپا ممکن است به عنوان بد به همه گفت ؟ در اینجا چگونه به سرزنش Remainers برای آن:

آنها را دریافت نمی کند پشت Brexit

Unfathomably افرادی که مخالف یک چیز هنوز هم مخالف آن را در روز بعد. آنها باید در آغوش آن در Brexiter گفت: "نمی توان ناسپاس هنگامی که خانه خود را سوزانده برای آن دو برابر اندازه از باغ خود را'.

آنها را قبول نمی کند یک نرم Brexit

Brexit شده است می تواند به عنوان نرم افزاری و squidgy به عنوان یک تست باد صبا اگر فقط تند و زننده باقی می ماند نمایندگان مجلس تا به حال ساخته شده سر و صدا. Theresa May – به یاد داشته باشید ، – عاشق تنها بازار و باز کردن مرزها و همه که اما شما مردم نمی خواهد رفتار کنند.

آنها مثل این است که قربانیان

اگر پی در پی ناله تا به حال متوقف شده ما می تواند ایالات کشور است. Remainers باید مکیده توهین از برندگان رسانه ها و Theresa May – او استفاده می شود به نخست وزیر – اما آنها رفت و در حال اجرا به دادگاه مانند سگ.

آنها باور نمی در بریتانیا

سوم هر فکر که می گذرد از طریق یک Brexiter سر این است که در مورد چگونه بزرگ بریتانیا است. برای Remainers ما خوش شانس هستید اگر آن را در 20. جای تعجب نیست که اتحادیه اروپا دیدم ضعف ما و ما مجبور به ثبت معاملات بودند که پیروزی بزرگ در زمان اما معلوم بود bollocks بعد.

نمی توان آن را تقصیر شما

شما یک وطن پرست که به مبارزه طلبیده نخبگان و یک تصمیم همه را تشویق می کردند به دلیل آن درست بود. اگر مبارزه با تروریسم در اروپا منجر به یک دوم رکود اقتصادی و شما شخصا دست دادن شغل خود و ماشین آن ها چپ لیبرال Corbynite شهروند از هیچ جا do-gooder مارکسیستی برف ریزه luvvie خائن به سرزنش. شما تنها به آن رای دادند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن