چگونه است که یعقوب ریس-the lean lab چرخش هر کس امروز ؟

یعقوب ریس-the lean lab است که در مزخرف اما چه حرفه ای, ترول تا به امروز ؟ وادار کردن نمایندگان مجلس به عوام ر

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 خرداد 1399

یعقوب ریس-the lean lab است که در مزخرف اما چه حرفه ای, ترول تا به امروز ؟

وادار کردن نمایندگان مجلس به عوام

ریس-the lean lab مشتاق به فراگیر بوریس جانسون با braying حزب محافظه نمایندگان مجلس و امثال بودن ، به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق مجلس او منظور خواهد شد نمایندگان مجلس تنها به حضور در یک لباس کامل از زره صرفا برای lulz.

خواستار ملی مارگارت تاچر بعد

تفرقه PM مارگارت " شر " تاچر ملکه ریس-the lean lab سیاه و سفید, قلب, تا خواستار یک بانک تعطیلات به افتخار او در حالی که چپی فریاد زدن در مورد جنگ Orgreave صنعت ذغال سنگ و پینوشه را تنها او را قوی تر.

ساخت کلمات

ریس-the lean lab دوست دارد به پنک در اطراف عوام مانند an 18th-century dictionary کامپایلر بنابراین او به زودی درست خواهد ساخت تا کلمات. انتظار می رود 'به imperitability از مخالفان globulacious فراتر از wordificonomy و من به این معنی نیست که در همه frangificariness.'

ضد اتحادیه اروپا دری وری سخن گفتن

متعهد Brexiter خواهد شد و تقاضا است که همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا حذف از نقشه, با, آلمان, فرانسه, ایتالیا, et al تغییر نام 'Terra Incognita و سوئیس موناکو و سن مارینو به عنوان islands.

ویکتوریا ارزش

نه واقعی قرن 19 استانداردهای اجتماعی فقط یک بار از نو باهم twattery در یک کلاه سر گذاشتن. هر کس می خواهد خود را یک اسب است که درد در الاغ, اگر شما زندگی در یک تخت می باشد.

یکی دیگر بطور غیر عادی و مرموز به نام فرزند

ریس-the lean lab کودکان تنها تصور بنابراین او می تواند آنها را التهابی نام. ساختمان در دیوانگی از Sixtus و آلفرد Wulfric بعدی کودک خواهد بود ناتیلوس کالیگولا هرودوت Agincourt سربروس ریس-the lean lab. به خصوص اگر او یک دختر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن