راهنمای خرید چادر مسافرتی

چادرهای سه فصل سبکتر هستند و شما میتوانید از آنها در فصلهای بهار، تابستان و پاییز استفاده کنید. پایههای بیشتر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

چادرهای سه فصل سبکتر هستند و شما میتوانید از آنها در فصلهای بهار، تابستان و پاییز استفاده کنید. پایههای بیشتر و پارچههای سنگینتر از ویژگیهای منحصربهفرد آنها است، اکثر بهصورت سقف گنبدی طراحی میشوند تا برف بر روی آن جمع نشود. شما میتوانید از این پوشش بر روی سقف برای روزهای بارانی و برفی استفاده کنید و یا در روزهای سرد، هوای داخل چادر را گرمتر کنید. این پوشش در دو نوع ارائه میشود که نوع اول آن تنها سقف را میپوشاند و مانع از ورود نور و دید نمیشود، اما نوع دوم آن کل چادر را پوشش داده و از باد و باران محافظت میکند. در گذشته های نه چندان دور، اگر فردی چادر می خرید، همه او را فردی متفاوت می دیدند. اگر دوست دارید فضایی هم برای صندلی های مسافرتی خود اختصاص دهید و یک فضای پذیرایی مانند داشته باشید، چادر مسافرتی ۳ اتاقه به شما پیشنهاد می شود. مشهدیها و گردشگران فروشگاههای حاشیه خیابان دانشگاه و برج آلتون را به عنوان مرکزی برای خرید کیف و کفش با کیفیت عالی و البته قیمت متوسط رو به گران میشناسند.

در منابع عصر قاجار، طرح این ازدواج را جزئی از توصیههای آقامحمدخان به فتحعلیشاه دانستهاند. این مدلها نسبت به مدل ۳ فصل از پایه و گیرهی بیشتری تشکیلشده است و مقدار پارچه مشبک آن کمتر است به همین دلیل نسبت به مدل قبلی گرمتر و قویتر میباشد. نام کهن و اصلی مازندران طبرستان است که در واقع تپورستان بوده و علت نامگذاری آن وجود قوم؛ البی که در آن وجود دارد به نام قوم تپور میباشد که از شهر بابل تا شهر گرگان امتداد دارد. چادرهای گنبدی در مرکز ارتفاع بلندی دارند اما اطراف آن شیبدار هستند تا در برابر وزش باد و یا بارش برف آسیب نبیند و فضای آن کوچکتر است. خرید یک چادر مسافرتی ممکن است اندکی دشوار به نظر برسد، مدلهای مختلف، با ویژگیها و اهداف مختلفی طراحی شدهاند که شما را سردرگم میکنند. این چادرها برای استفاده در اوایل بهار، تابستان و اواخر پاییز طراحی شدهاند و میتوانند برف متوسط را تحمل کنند.  Th is h as be​en g enerat᠎ed with the  he᠎lp of GSA Con᠎tent G en erator Dem ov᠎ersi on!

ابعاد کف را بررسی کنید آیا این اندازه برای تعداد نفرات وسایل و تجهیزات شما مناسب است؟ بهتر است گیرهها و پایههای آن را بررسی نمایید تا از جنس خوب و مقاوم و ضدزنگ باشند. زیپهای بهکاررفته درب را بررسی کنید و نوع مقاوم آن را در نظر بگیرید تا در برابر ضربه نشکند. این چادرها ضدآب بوده و در برابر بارش باران مقاوم هستند، اما در برابر طوفان؛ بادهای شدید و برفهای سنگین مقاومت ندارند. این چادرها برای مقاومت در برابر بادهای شدید، بارانهای بسیار زیاد، برف و کوهنوردی طراحی شدهاند؛ و مصرف عمده آنها در ارتفاعات و فصل زمستان است. بر روی پنجرههای آنها از پارچههای توری و مشبک استفاده شده است که باعث میشود جریان هوای بیشتری به داخل چادر راه پیدا کند و همچنین مانع از ورود حشرات به داخل چادر شود. ساختار و اسکلت چادر اهمیت زیادی دارد و بر روی روش نصب آن تأثیر میگذارد. به خاطر وزن و ویژگی عایق بودن، چادرهای کتان آرامتر و ساکتتر هستند و موقع وزش باد سروصدای زیادی ندارند.

چادرهایی که در وضعیت بستهبندی جای زیادی اشغال میکنند در حملونقل و نگهداری ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورند. فایبر کربن در چادرهای بسیار گران استفاده میشود که فوقالعاده سبک و قوی است و قیمت بالاتری دارد. امکاناتی که برای پخش فیلم استفاده می شود همگی کاملا به روز است و به همین علت صدا و تصویری که در زمان نمایش فیلم می بینید کیفیت بسیار مناسبی دارد. فرهنگ مازندرانی پیشینهای باستانی دارد و نفوذ آن با قهرمانانی چون آرش کمانگیر حتی در اساطیر ایرانی یافت میشود. به علاوه درگاه پرداخت هزینه تمام محصولات بسیار امن بوده به همینجهت مشکلی بابت کلاهبرداریهای سایبری برایتان به وجود نخواهد آمد؛ لذا با خیالی آسوده در این وبسایت سفارش خود را نهایی کنید. اوگولجان میگه نه و باهمدیگه شروع به صحبت کردن میکنن. شما باید به هنگام خرید چادر مسافرتی این فاکتور بسیار مهم را مورد توجه قرار دهید. با در نظر داشتن وزن بسیار سبک و خاصیت ضد آب بودن، چادر مسافرتی پلی استری از گزینههای مناسب برای کوهنوردی و طبیعت گردی به حساب میرود. چادرهای کابین دار، اصولا ارتفاع بلندی دارند و برای استفادههای خانوادگی بهترند. بهترین روش برای خرید چادر مسافرتی ارزان : کسانی که قصد خرید چادر مسافرتی ارزان قیمت را دارند باید به محلی مطمئن مراجعه کنند تا محصولی اصل به آن ها داده شود.

آخرین مطالب