افتخار Play4 Pro بدن سنسور دما

افتخار Play4 صف آشکار خواهد شد و روز چهارشنبه این گوشی در حال حاضر ظاهر مختلف صدور گواهینامه سیستم عامل مانند MIIT و TENAA. مدیریت نام تجاری در چین و همچنین یک ویدئو از این گوشی آشکار آن را به یک درجه حرارت بدن حسگر است که در یک جای نادر از ویژگی های و می تواند مفید باشد به خصوص در این بیماری همه گیر بار.

افتخار Play4 Pro خرس OXP-AN00 کد و نام آن را نیز رفت و توسط Geekbench با یک چیپ ست Kirin (بدون تعیین آن یکی) و 8GB رم. این سیستم عامل ذکر شده است به عنوان آندروید 10 و ما انتظار داریم EMUI 10 در بالا بدون خدمات گوگل. تلفن را 4,100 میلی آمپر باتری و یک 6.57″ نمایش و اندازه گیری خواهد شد 162.7×75.8×8.9mm .

Honor Play4 Pro at TENAA
Honor Play4 Pro at Geekbench
Honor Play4 at Bluetooth SIG

افتخار Play4 نرم افزار و افتخار Play4 گواهینامه ها و لیست

در ضمن افتخار Play4 حمل DVC-AN00 نام مورد و گواهی شده در Bluetooth SIG سایت. وجود ندارد هر گونه امکانات گذشته از این واقعیت آن خواهد شد که بلوتوث 5.1 که اجازه می دهد تا برای سریعتر انتقال فایل و راندمان انرژی بهتر.

از طریق 1 • از طریق 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>