نظرسنجی هفتگی: آیا 100W+ شارژ مهم است ؟

در این هفته چندین شرکت اعلام کرد 100+ وات شارژ سریع راه حل برای آینده گوشی های هوشمند – iQOO را 120W فوق العاد

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 تیر 1399

در این هفته چندین شرکت اعلام کرد 100+ وات شارژ سریع راه حل برای آینده گوشی های هوشمند – iQOO را 120W فوق العاده FlashCharge, Realme 125 W UltraDART Xiaomi طعنه 100W شارژر Oppo اعلام کرد نه تنها 125 W سیمی شارژ بلکه 65W AirVOOC شارژ بی سیم. Lenovo لژیون خواهد نزدیک با 90W. چقدر بیش از حد است ؟

با توجه به Oppo به تعداد 4000 mAh خواهد بود به طور کامل شارژ در 20 دقیقه. iQOO وعده آن را در 15 دقیقه. Xiaomi 100W شارژر هیچ دولا دولا راه رفتن یا انجام 0-100% در 17 دقیقه. در مورد Oppo بی سیم گزینه 100% شارژ رسیده است در حدود 30 دقیقه است.

جزئی اتهامات فقط تلویزیون سریع – 33% در 3 دقیقه می گوید Realme و 41% در 5 دقیقه ادعای Oppo. در این مرحله شما می توانید یک روز شارژ در حالی که به دنبال کیف پول خود را قبل از رفتن به خارج.

Weekly poll: does 100+ W charging matter?

شما چه فکر میکنید این سریعترین شارژ ما همیشه نیاز است و یا وجود دارد اتاق را برای رفتن سریع تر هنوز ؟

نگه داشتن در ذهن که این نیست به عنوان ساده به صورت "بیشتر بهتر است". Realme برای مثال قرار دادن 14 سنسور دما داخل باتری برای اطمینان از آن هرگز تبدار. Oppo استفاده از 10 سنسور. iQOO می گوید که خنک کننده های اضافی مورد نیاز است برای محافظت از مادربرد.

تمام این سیستم ها تقسیم باتری به دو از 2000 میلی آمپر سلول ها و استفاده از دو یا حتی سه شارژ مدارات به طور موثر دو برابر شدن سرعت شارژ یک باتری در هزینه دو برابر شدن سیستم و پیچیدگی. و هزینه اضافه شده است که همراه با آن ،

شرکت ها تبلیغات شارژ سرعت با استفاده از 4000 میلی آمپر, باتری که خوب است آن را به عنوان کمک می کند تا مقایسه فن آوری های مختلف. ممکن است تصادفی نیست, اما, به عنوان آنها نیاز به تنها بهترین کیفیت سلول های باتری و کسانی که به احتمال زیاد فقط در انتخاب ظرفیت. آیا شما ترجیح می دهید یک 5000 یا حتی از 6000 میلی آمپر باتری حتی اگر به آن نیاز بریده بریده نفس کشیدن! - نیم ساعت اضافی برای شارژ به طور کامل ؟

Faster charging brings added complexity and cost Faster charging brings added complexity and cost
سریع تر شارژ می آورد اضافه پیچیدگی و هزینه

چون چیز دیگری در نظر گرفتن یک شارژ کامل معنای چندانی ندارد مگر اینکه ما مقایسه عمر باتری. یک باتری بزرگ در 80 درصد ممکن است به ارزش بیش از یک باتری کوچک در 100٪. به علاوه آخرین 10-20% همیشه این کمترین را به اتهام بنابراین گرفتن یک مقدار ثابت از milliamp ساعت در داخل یک باتری بزرگتر است که سریعتر نسبت به انجام همین کار را با یک باتری کوچکتر.

این می تواند ساده به زیر سوال مرتبط با شارژ سریع اما اغلب بیشتر یا آهسته تر اما به ندرت ؟ همچنین با شارژ بی سیم است که سریع تر از برخی از راه حل های سیمی انجام سیم هنوز هم حس ؟

نگاه کردن به آن از زاویه های مختلف هنوز هم نمی خواهد شما به جای کندتر USB Power Delivery شارژر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سراسر مارک ها و تمام دستگاه های (به عنوان مثال شارژ لپ تاپ یا نینتندو سوئیچ) به جای یک دسته برتر اما ناسازگار راه حل ؟ برای آنچه در آن ارزش, Oppo راه حل پشتیبانی از USB PD قابل برنامه ریزی منبع تغذیه استاندارد در تمام 125W بنابراین شاید هر دو یک گزینه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب