به افتخار سحر و جادو از Earbuds بررسی

Huawei subbrand افتخار شده است به شدت در حال گسترش به دنیای لوازم جانبی پس از ممنوعیت تجارت با ایالات متحده نا

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 خرداد 1399

Huawei subbrand افتخار شده است به شدت در حال گسترش به دنیای لوازم جانبی پس از ممنوعیت تجارت با ایالات متحده ناشی از آن را به دنبال جایگزین جریان درآمد برای جبران سقوط خارج از کشور فروش تلفن. آخرین ابزار اعلام شد افتخار سحر و جادو از Earbuds - در ابتدا شناخته شده به عنوان افتخار FlyPods 3 در چین و همچنین در دسترس در برخی از بازارهای تحت نام Huawei Freebuds 3i.

ما را دریافت رابین تخم مرغ آبی جفت در دفتر و برخی از صرف کمی از زمان با آنها به طوری که در حال حاضر ما آماده برای به اشتراک گذاشتن برداشت.

Honor Magic Earbuds review

افتخار سحر و جادو از Earbuds در آبی هستند قطعا ایستاده - نه تنها آنها بر خلاف ده ها تن از دیگر جفت TWS, گوشی, اما آنها نیز قابل توجه از مایل دورتر. نیز وجود دارد یک افتخار بزرگ آرم به طوری که بیشتر برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی است.

در مورد خرده فروشی جعبه به شکل یک قرص آن را کمی بیشتر مستطیل شکل از کهکشان جوانه را مورد حمل. وجود آهن ربا قوی برای اطمینان از جوانه ها را به موقعیت صحیح است.

یکی از چیزهایی که ممکن است مشکل شما این است که موقعیت نامتقارن از دو earbuds در مورد حرکت برای هر جوانه رفتن از این مورد به گوش کمی متفاوت است که نیاز به یک بیت از آموزش و تطبیق.

Honor Magic Earbuds official shots in classic White Honor Magic Earbuds official shots in classic White Honor Magic Earbuds official shots in classic White Honor Magic Earbuds official shots in classic White
به افتخار سحر و جادو از Earbuds رسمی عکس در سفید کلاسیک

شارژ مورد خود را تا دو چراغ LED - یکی در جلو و یکی دیگر در داخل بین دو earbuds. نیز وجود دارد یک USB-C پورت در پشت برای شارژ و پشتیبانی از سرعت های تا 5W بیش کابل (به عبارت دیگر - هر شارژر را انجام خواهد داد). درست در کنار آن یک دکمه قرار است مورد استفاده قرار گیرد برای جفت شدن و آن کار می کند تنها زمانی که این پرونده باز است و بعد از سه ثانیه از Earbuds خواهد سحر و جادومتحد اتصال به Huawei/Honor گوشی های هوشمند و یا در دسترس خواهد بود برای بلوتوث جفت شدن با هر دستگاه دیگر.

Honor Magic Earbuds review

طراحی و ظاهر شما می توانید تنها بسیار - مهم ترین چیزی که بعد از همه, است و صدا. افتخار قرار 10mm راننده واحد در داخل هر earbud برای یک صدا واضح تر. صدای متعادل در تمام فرکانس, اما این بدان معنا نیست که آن را کامل است. و مسئله بزرگ است که باس خالیست در حجم بالا و حتی تحریف در آهنگ های خاص.

تا کنون از audiophile پسند سحر و جادو از Earbuds مناسب تر برای کاربر به طور متوسط مایل به خود را از کابلی قید گذشته است. بعد از همه این موضوع را با باس و صدا به طور کلی به سختی مسائل هنگامی که شما در حال گوش دادن به پادکست ها و یا گرفتن تماس و یا تماشای فیلم.

Honor Magic Earbuds review

مهم دیگر مورد استفاده به صورت بی سیم از earbuds آزادی نمی کشیدن گوشی خود را از جیب. وجود دارد یک حسگر لمسی در هر دو جوانه - دو بار ضربه بزنید برای شروع/مکث موسیقی مطبوعات طولانی برای لغو سر و صدا را روشن یا خاموش. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در آن است که به طور خودکار تبدیل شده است.

و در اینجا یک نکته مهم دیگر - عملکرد افتخار سحر و جادو از Earbuds در طول تماس. آنها مجهز به دو میکروفن خارجی که کار در کنار یک سوم قرار گرفته در داخل. در تئوری باید آنها را پیدا کنید که در آن صدا می آید از و فیلتر هر گونه سر و صدای پس زمینه.

در عمل اگر آنها نمی چرخاند به شیوه مناسب میکروفون قطاری افراد دیگر صداها و تمرکز بر روی آنها بدین معنی که ممکن است همراه ایده آل برای تماس گرفتن در مناطق شلوغ (که نه وجود دارد بسیاری از کسانی که در حال حاضر). کشیده بخشی از گوشی همچنین ممکن است مانع از قرار دادن مناسب از برخی از ماسک صورت.

Honor Magic Earbuds review

افتخار می گوید: سحر و جادو از Earbuds می توانید آخرین 3 ساعت در یک شارژ با لغو سر و صدا فعال و 30 دقیقه بیشتر اگر شما خاموش کردن این ویژگی. این است که بسیار دقیق به دقیقه و در حالی که افتخار تبلیغ است و در 50% حجم ما استفاده شد و در 100 ٪ به طوری که آنها در واقع overdeliver. اما این بسیار نادر است برای کسی که گوشی از این مورد برای سه ساعت مگر اینکه شما در حال پرواز در جایی و در حال حاضر ما می دانیم که شما نمی.

این شارژر دارای یک 415 میلی آمپر باتری و افتخار وعده آن را به شما بدهد تا 14.5 ساعت فایل صوتی است که در چهار اتهام از 0 به 100 ٪ از earbuds.

Honor Magic Earbuds review

تقاضا برای گوشی بی سیم را نگه می دارد در حال گسترش است و به سختی تعجب است که افتخار هم می پیوندد حزب - بعد از همه, همان نام تجاری حذف 3.5 میلی متر جک صوتی در آن شاخص بیش از یک سال پیش. اگر هر چیزی آن TWS earbuds در زمان طولانی تر از انتظار می رسند.

افتخار سحر و جادو از Earbuds را در خدمت بسیاری از استفاده-موارد خوبی آنها کار انجام می شود و آنها را نگاه خوب است. بله صوتی با کیفیت متوسط - راه فراتر از آنچه SoundSport رایگان بوز یا AirPods Pro ارائه می دهند اما افتخار به وضوح اهداف به مراتب بیشتر گاه به گاه شنوندگان.

Honor Magic Earbuds review

سحر و جادو از Earbuds به راحتی قرار داده شده در زیر €100 - رسمی قیمت برچسب €99 اما چند وجود دارد ارائه می دهد در سراسر بازارهای اروپایی است که می توانید آن را به €80 و شما اغلب می توانید آنها را به صورت رایگان اگر شما خرید برخی از گوشی های هوشمند است.

حتی اگر شما صاحب یک تلفن ساخته شده از Huawei Honor سحر و جادو از Earbuds باقی مانده جامد انتخاب - کسانی که با استفاده از آنها TWS هدفون برای گوش دادن به پادکست ها و تماشای فیلم بر روی بروید قطعا پیدا کردن آنها را به یک معامله بسیار عالی و این که قبل از شما عامل قابل توجه و نه مستقل از طراحی.

اگر شما بیشتر به گوش دادن به موسیقی و شما باید از منابع با کیفیت بالا شما ممکن است به دنبال یک جفت با کیفیت برتر صدا اگر چه شانس پیدا کردن یک TWS جفت برای مطابقت با این توضیحات در این محدوده قیمت به شدت پایین است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن