افتخار 30 صف: افکار تصادفی

چهارشنبه افتخار رونمایی از پرچمدار جدید خود سه نفر: افتخار 30, افتخار, 30 نرم افزار و افتخار 30 نرم افزار+. در

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 فروردین 1399

چهارشنبه افتخار رونمایی از پرچمدار جدید خود سه نفر: افتخار 30, افتخار, 30 نرم افزار و افتخار 30 نرم افزار+. در حالی که ما هنوز به صرف برخی از وقت با کیفیت با آنها را و ببینید که چگونه به خوبی آنها را انجام دهد در اینجا برخی از افکار بر اساس آنچه ما دیدیم در این رویداد است.

  • افتخار است که بار دیگر به ماندن نزدیک به پدر و مادر خود شرکت استفاده مجدد از حد R&D و زنجیره تامین به عنوان امکان پذیر است و بدون تبدیل شدن به یک مستقیم کلون. وانیل گزینه نسخه حرفه ای و Pro+ دوربین کرگدن نشستن درست در زیر مربوطه P40 خانواده خواهر و برادر اجازه می دهد Huawei به ارائه گزینه های در شش نقاط مختلف قیمت.
Honor 30 flagships: random thoughts
  • افتخار 30 نرم افزار و افتخار 30 Pro+ زرق و برق دار به دنبال گوشی های هوشمند است. وجود دارد تنها چیزی که به ویژه در دو بافت متفاوت در پشت. غول افتخار کتیبه در پشت ممکن است کمی بیش از حد, اما در یک بازار که در آن طراحی شده است به طور فزاینده ای شبیه هر ایده های مختلف احساس می کند مانند یک نفس هوای تازه.

    مقابل با منحنی آن طرف نیز به نظر می رسد بسیار بهتر از قبل است و آن را محدود به رسیدگی بهتر بیش از حد. واضح تجارت کردن شکنندگی و هزینه های جایگزینی به علاوه مسائل مربوط به پیدا کردن محافظ صفحه نمایش.

  • افتخار V30 خانواده مورد نیاز دو ماه برای فرار از چین و ضربه قفسه های خرده فروشی در سراسر جهان است. در همه چیز ایستاده افتخار 30 صف نیز ممکن است زمان آن است. در حالی که P40 و Xs رو تقریبا همزمان با انتشار در چین و بازارهای جهانی مستندات با توجه به COVID-19 شیوع معنی حمل و نقل واحد سخت است در حالی که تقاضا وجود ندارد در وهله اول.
Honor 30 flagships: random thoughts
  • افتخار 30 Pro+ ممکن است بسیار وسوسه انگیز به دوربین عاشق با راه اندازی مشت زدن و بالاتر از آن 700 دلار قیمت.... ممکن است که در دسترس اضافی P40 Pro+ و آن 10x periscope تله ماژول آن را مسلما دوم بهترین چیز و هزینه آن نصف است بیش از حد. به شرطی که افتخار عرضه می تواند به اندازه کافی واحد آن را محدود به فروش خوبی در چین است.
  • در بازارهای جهانی احساس افتخار 30 تا بهترین شانس. هزینه فقط €400 و ارائه یک حسگر بزرگ دوربین اصلی یک periscope تله اهمیت و ultrawide واحد آن ممکن است متقاعد کردن مقدار زیادی از مردم را به گوگل-محروم زندگی امتحان کنید.
  • گفت: زیادی بستگی به پیشرفت Huawei باعث می شود با خود HMS. به طور کامل مطابق با گوگل اکوسیستم است که برخی از راه اگر در همه امکان پذیر است اما اگر از آن می آید تا با یک نقشه معادل آن را یک گام بزرگ به سمت تبدیل شدن به یک قابل استفاده جایگزین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب