در اینجا ما بهترین نگاه در عین حال در سامسونگ کهکشان Watch3

تصاویری از سامسونگ Galaxy Watch3 شایعه رسیدن ماه آینده به بیرون درز اوایل این هفته آشکار ساعت هوشمند را طراحی و اما در تصویر جدیدی که ظاهر امروز به ما می دهد ما بهترین نگاه در عین حال در آینده ساعت هوشمند است.

این تصویر را به اشتراک گذاشته بود قابل اعتماد leakster Evan Blass و آن را تأیید میکند قبلی طراحی نشت. کهکشان Watch3 دارای فولاد ضد زنگ پوشش اما تصویر را تائید نمی کند که آیا این گودی دوار. اما قبلی نشت نشان می دهد که ساعت هوشمند خود را.

تسمه از کهکشان Watch3 ساخته شده از چرم و این 45 میلی متر مدل ما به دنبال که در آن شایعه شده است که اندازه صفحه نمایش 1.4″. پشت سازمان دیده بان نیز تایید می کند چند مشخصات – 5ATM مقاومت در برابر آب و گوریل شیشه ای DX حفاظت از ساخته شده در GPS و MIL-STD-810G دوام امتیاز.

Here's our best look yet at the Samsung Galaxy Watch3

دیگر مشخصات شایعه از کهکشان Watch3 شامل 1GB RAM, و ذخیره سازی 8GB. ضربان قلب و فشار خون مانیتور ECG سنسور اتصال LTE و Tizen OS 5.5.

از 45 میلی متر مدل را بسته 340mAh باتری در حالی که 41 نوع با 1.2″ روی صفحه نمایش را کشتی با 247mAh همراه است. جزئیات بیشتری در مورد Galaxy Watch3 باید سطحی که ما اینچ نزدیک به آن شایعه جولای رونمایی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de