ادارات بهداشت نگران خوشه در STIs در حالی که توجه این است که در COVID-19

در سراسر آیداهو تعداد زیادی از مردم گرفتن آزمایش بیماریهای مقاربتی و HIV حفره حفره است. وزارت بهداشت و رفاه اس

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

در سراسر آیداهو تعداد زیادی از مردم گرفتن آزمایش بیماریهای مقاربتی و HIV حفره حفره است. وزارت بهداشت و رفاه است غربالگری مردم به مراتب کمتر از آنها در این زمان در سال گذشته و بسیاری از سازمان های جامعه است که انجام سریع آزمایش HIV تعطیل زمانی که دولت stay-در-خانه سفارش به اثر رفت در مارس 25th.

"کسانی که همه چیز از نوع فقط متوقف می گوید:" کوین Brinegar HIV پیشگیری سلامت برنامه پزشک متخصص در آیداهو وزارت بهداشت و رفاه. "که در مورد."

نرخ عفونت مقاربتی در ایالات متحده شده است به طور پیوسته بالا رفتنبیش از چند سال گذشته با نرخ سفلیس و سوزاک و کلامیدیا رسیدن به تمام زمان بالا در سال 2018 است. در حال حاضر با COVID-19 کشیدن اکثریت بهداشت عمومی منابع محلی ادارات بهداشت نگران هستند که آنها را از دست دادن حتی بیشتر از زمین است.

"هنگامی که گرد و غبار حل و فصل در coronavirus ما در حال رفتن به پیدا کردن در مورد تمام مسائل بهداشتی است که ما شده اند قادر به توجه به و چگونه از یک مشکل آنها بدست به عنوان آنها به نوعی تحت رادار بوده است می گوید:" Adriane Casalotti رئیس دولت و امور عمومی در انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی (NACCHO).

این NACCHO بررسی ادارات بهداشت محلی در سراسر کشور به ببینید که چگونه خود را اچآیوی STI و هپاتیت ویروسی برنامه قرار گرفتند COVID-19 پاسخ تلاش. ادارات بهداشت گزارش داد که آنها تا به حال به کاهش یا تعلیق برخی از خدمات است که آنها نگران آن است که کسانی که حرکت صعودی منجر به شیوع بیماری هایی مانند سفلیس و ایدز و کلامیدیا. برخی از حوزه های قضایی در حال حاضر شاهد افزایش خوشه از موارد.

به دلیل همه گیر HIV و STI برنامه ها را محدود به ساعات اختصاص داده شده به آزمایش و درمان درمانگاه. "یکی از مهم ترین چیزهایی است که در STI جهان است, مطمئن شوید که شما می توانید انجام دهید باز تست ساعت" Casalotti می گوید. "اگر شما احساس بیمار یا نه, شما می توانید در آمده دانستن وضعیت خود و دریافت در راه خود را. شما واقعا نمی تواند انجام دهد که دیگر در این جهان اجتماعی فاصله." درمانگاه نیز هدایت حفاظت فردی تجهیزات به خط مقدم از COVID-19 پاسخ.

در پاسخ به ادارات بهداشت در حال بازسازی اولویت های خود را. برخی گزارش داد که آنها دیگر قادر به شروع مردم در قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی (دبستان) دارو است که می تواند به جلوگیری از اچ آی وی است. "افرادی که ابراز علاقه در دبستان از دست خواهد رفت به مراقبت یا [خواهد] شده اند در معرض HIV زمانی که ما قادر به ارائه خدمات آمادگی به آنها" یک بخش گفت: در پاسخ نظر سنجی خود را.

شهرستان ادارات بهداشت در سراسر میشیگان را کاهش برخی از خدمات خود را می گوید کریستین Tuinier مدیر بخش اچ آی وی و STD برنامه های در میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی. "من فکر نمی کنم کسی عامل در ظرفیت کامل," او می گوید. بسیاری از آنها با تمرکز در کار با افرادی که مثبت STI نتایج آزمون و یا علائم عفونت و آنها را به عنوان قادر به نمایش افرادی که احساس می کنید خوب است.

پزشکان در حال انجام یک قوی تر ارزیابی از هر کسی که می آید در برای آزمایش و درمان او می گوید و چک کردن برای دیدن اگر یک معاینه فیزیکی لازم است و یا اگر آنها می توانند درمان بدون حد تماس بگیرید. کلینیک نیز با استفاده از داروهای خوراکی به جای عکس (که نیاز به تماس فیزیکی با پزشکان) برای درمان STIs مانند سوزاک.

بسیاری از مردم در بهداشت عمومی ادارات که معمولا در STIs و HIV نیز کشیده شده است به کار بر روی COVID-19 پاسخ. مدیریت بیماریهای مقاربتی در جوامع با استفاده از برخی از همان روش مورد استفاده در COVID-19 پاسخ — یعنی تماس با ردیابی فرایند پیدا کردن که ممکن است در معرض بیماری است.

در میشیگان متخصصان تقسیم برنامه های خود را زیرپا نیمی از وقت خود را به STI کار می کنند و نیمی از وقت خود را به COVID-19 تماس با ردیابی. اکثر آیداهو ادارات بهداشت ندارد و محققان اختصاص داده شده به طور خاص به STIs برای شروع با — کارشناسان خود را همه کار بر روی چندین بیماری — اما آنها باید زمان کمتری را برای اختصاص به پاسخ در حال حاضر.

"هنگامی که شما اضافه کردن چیزی شبیه به این به مخلوط آن را واقعا ضربه همه چیز را در فهرست اولویت" Brinegar می گوید. "آنها در حال اقامت در بالا از آنها HIV و سفلیس و تحقیقات و اما راهی که آنها در حال انجام آن و زمان سرمایه گذاری است که بیشتر طراحی شده است."

کسانی که اولویت خواهد ماند کج تا COVID-19 همه گیر است و بیشتر کنترل می شود و معلوم نیست چه زمانی که ممکن است. "این درست نیست که این افراد در حال کشیده شدن از کار روزانه خود را در STI فضا. این است که آنها در حال کشیده شدن آن است و ما نمی زمانی که آنها قادر خواهید بود برای بازگشت به کار" Casalotti می گوید.

روشن نیست چه تاثیر دراز مدت از رمان coronavirus کاهش ممکن است برای افراد در معرض خطر به صورت های مختلف STIs. "ما می دانیم که هنگامی که ما پرداخت نمی توجه به چیزهایی که آنها حباب و به ما یادآوری" Casalotti می گوید. "این چیزی است که اتفاق می افتد در پایان coronavirus پاسخ."

بسیاری از بیماریهای مقاربتی می تواند بدون علامت پس از آن ممکن است زمان را برای جوامع به درک کنند که آنها شیوع. اگر درمان نشود آنها نیز می تواند باعث عوارض جدی — بنابراین هر گونه گسترش کشف نشده می تواند عواقب طولانی مدت.

"می گویند شما باید یککاهش و حتی دسترسی به کاندوم," Brinegar می گوید. "اگر مردم با تکیه بر این درمانگاه فضاهای انتخاب کنید تا به رایگان از کاندوم به طور معمول و سپس همه ناگهانی که خاموش — آنچه را که برای ترجمه به من؟"

چالش هر چند در حال هل دادن سلامت ادارات به نوآوری در راه آنها ارائه مراقبت. آیداهو سلامت ادارات به دنبال به در خانه کیت های آزمایش مختلف STIs. میشیگان در تلاش است به زیرک تر در کار خود را. "این تغییر راه ما در همه چیز" Tuinier می گوید. "من فکر می کنم در حال حرکت رو به جلو ما به دست آورده اند برخی از مهارت های مهم در چگونه ما کار خود را."

علاوه بر این گسترش COVID-19 تماس با ردیابی نیروی کار نیز ممکن است به نفع STI و HIV در برنامه های آینده. این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید به ارمغان آورده است با توجه به بیماری بررسی کارشناسان است.

"امید من این است که زمانی که ما می توانیم به عقب بر گردیم به نوع عادی ما روز به روز روال وجود دارد یک جامعه سطح آگاهی که این مردمی هستند که آنها پلیس انجمن, آنها فقط در تلاش برای اطمینان از بهداشت عمومی" Tuinier می گوید. "من احساس می کنم که برای رفتن به یک نتیجه خوب از همه این است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب