دولت خواسته به صرفه جویی در تمام تئاتر جدا از اندرو لوید وبر موزیکال

حزب محافظه نمایندگان مجلس ادعا کرده اند معلمان خودخواهانه متوقف کردن بچه ها رفتن به مدرسه. در اینجا MP Denys س

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 خرداد 1399

حزب محافظه نمایندگان مجلس ادعا کرده اند معلمان خودخواهانه متوقف کردن بچه ها رفتن به مدرسه. در اینجا MP Denys سهره هاتون توضیح می دهد که چرا کل آموزش حرفه ای بد است.

آنها به مدت طولانی تعطیلات

معلمان تعطیلات خود را پس از آن تعجب آور نیست که آنها نمی خواهد به بازگشت به کار هنگامی که آنها در حال ارائه نهایی skive: coronavirus. ما نیاز به القای مناسب اخلاق کار در آنها را با نگه داشتن مدارس باز 363 روز از یک سال (یک روز برای کریسمس و Brexit روز است.)

'کسانی که می توانید انجام دهید کسانی که نمی توانند آموزش'

این glib عبارت است 100 درصد دقیق شرح آموزش حرفه ای. هر کس موافق با آن از جمله مردم انجام ترین بی معنی شغل و دلتنگ میخانه خسته کننده پس از آن باید درست باشد.

آنها همه چپ افراطی

هر معلم این است که اساسا قرمز خارش برای اعتصاب و پر سر کودکان با ایده های خرابکارانه مانند سر فرانسیس دریک بودن کامل در هر راه و GCSE Transgenderism. ما نیاز به بان خود را کمونیست تبلیغات – نگهبان – و آنها را به بازگشت به آموزش مناسب افراد مانند پادشاهان و ملکه انگلستان و چوب.

آنها ترسو

در حالی که درست استرالیایی هستند و تراکم بر روی سواحل و به مغازه ها در شکوه 'تا مال شما!' به COVID-19, دولت, معلمان مدرسه هستند skulking در خانه bleating در مورد حفاظت از کودکان و خانواده خود را. است 'خیانت' بیش از حد قوی یک کلمه ؟ هیچ.

آنها خوب به کودکان

مد روز, مدرن, معلمان مانند غیر رقابتی ورزشی و دانشجویی مشاوره' هر آنچه که است. من در تدریس بسیار وحشیانه جزئی در دهه 60 و آن را هرگز به من برساند غیر از من متعدد اخلال فتیش جنسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن