گوگل تلاش در به روز رسانی ها سریعتر باید پرداخت شود و آندروید 10 سریع ترین به تصویب رسید به روز رسانی

ما همه شنیده ایم این استدلال که اپل به روز رسانی به سرعت از آنجا که اپل کنترل هر دو سخت افزار و نرم افزار. با صدها نفر از دستگاه های منحصر به فرد که در اجرای آندروید, آن را بسیار دشوار است به همین سرعت و اثربخشی عمده به روز رسانی – نه به ذکر است که تفاوت های گسترده از نرم افزار است که oem ها ارائه دهد. گوگل شده است قادر به فشار بسیاری از به روز رسانی از طریق Google Play Services حتی اگر دستگاه های دیگر دریافت عمده سیستم عامل به روز رسانی.

در گوگل توسعه دهندگان پست وبلاگ آن را نشان داد که آندروید 10 بود به تصویب رسید سریعترین نسخه اندروید تا کنون. البته این اتفاق نمی افتد یک شبه. گوگل به تدریج معرفی شیوه های جدید در طول چند سال گذشته برای سرعت بخشیدن به فرآیند به روز رسانی برای oem ها در حالی که همچنین تست نسخه های جدیدتر از اندروید خیلی زودتر از طریق توسعه و بتا, برنامه, برای, گوگل, پیکسل, و دیگر oem ها.

Google’s efforts in making Android updates faster have paid off, Android 10 fastest adopted update

در آندروید, Oreo, گوگل, معرفی پروژه زیر که مدوله شده به هسته سیستم عامل آندروید مجزا از oem ها پوست سفارشی. این سرعت بالا اندروید پای تصویب 2.5 X در مقایسه با اوریو. هر گوشی که با اندروید Oreo شد سازگار با سه برابر کردن.

سپس با اندروید پای گوگل راه اندازی یک پیش نمایش توسعه دهندگان برنامه با دیگر oem ها به طوری که قبل از بتا ایجاد می تواند آزمایش می شود در سراسر بیشتر مدل های گوشی های هوشمند قبل از انتشار. این سرعت بالا آندروید 10 تصویب 1.5 X در مقایسه با پای.

با اندروید 10, گوگل, پروژه اصلی ساخته شده این امکان را برای به روز رسانی برنامه های مهم و عناصر اندروید از طریق گوگل بازی. این چیزی است که گوگل مورد استفاده قرار گیرد برای به روز رسانی 2 میلیارد دستگاه با قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API است که توسعه داده شد برای تماس با-ردیابی COVID-19.

Google Pixel 4 XL running Android 10
گوگل صفحه 4 XL در حال اجرا آندروید 10

آندروید 11 7 oem ها شرکت در آن پیش نمایش توسعه دهندگان برنامه با انواع سخت افزار برای تست. بدون درز به روز رسانی معرفی شدند در Nougat شده است کمی آهسته به اتخاذ پس از آن نیاز به دو برابر میزان ذخیره سازی این سایت متعلق به سیستم عامل. به روز رسانی را نصب کنید در پس زمینه بر روی یک سیستم عامل جداگانه تجزيه و کاربردی در آینده راه اندازی مجدد. یک شکل جدید از این است که به نام “مجازی A/B” است که همان چیزی که در حالی که نیاز به ذخیره سازی کمتر به این سایت متعلق به سیستم عامل. گوگل نیاز به OEMSs به پیاده سازی مجازی A/B با دستگاه های در حال اجرا آندروید 11 به “به روز رسانی OTA اصطکاک به عنوان به عنوان امکان پذیر است”.

در حال حاضر در آن دوم بتا عمومی ساخت و پس از یک دور کامل از پیش نمایش توسعه دهندگان می سازد. همانطور که در خود گوگل مجری خانه های هوشمند آندروید, 11 باید آماده به صورت رسمی فعال در سپتامبر 8.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im