گوگل جلوگیری خواهد شد همراه با 2GB رم از استفاده از کامل آندروید 11

گوگل در حال حاضر باز تست بتا اندروید 11 و در حال حاضر به بیرون درز کپی از دستگاه راهنمای پیکربندی نشان داده اس

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مرداد 1399

گوگل در حال حاضر باز تست بتا اندروید 11 و در حال حاضر به بیرون درز کپی از دستگاه راهنمای پیکربندی نشان داده است جزئیات جالب است. همه دستگاه های آینده که می خواهند برای اجرای سیستم عامل باید بیش از 2 GB RAM - کسانی که با 2 گیگابایت یا کمتر باید راه اندازی به عنوان یک اندیشه رفتن دستگاه.

در بالا از آن گوشی های با 512 مگابایت RAM, دیگر نمی خواهد واجد شرایط برای پیشبارگذار GMS موثر معنای آنها را در رسیدن به پایان حمایت خود را.

تغییرات در حال انتظار برای شروع از Q4 سال 2020 زمانی که این سیستم عامل خواهد بود و در حال حاضر عموم نورد و به روز رسانی خواهد شد و شروع به ریختن از oem ها.

List of Google apps for Android Go لیست برنامه های گوگل برای آندروید Go

گوشی هایی که باید قبل از راه اندازی در نسخه های آندروید با 2GB RAM, معاف از نیاز - اگر آنها دریافت به روز رسانی آنها باقی خواهد ماند و در کامل آندروید شعبه برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی است.

Android Go است که به طور کلی در نظر گرفته می شود یک نسخه آرشیو گوگل منبع باز سیستم عامل با بسیاری از برنامه های بومی در آینده کم رد پای فرم با ویژگی های کمتر اما نگه داشتن همان قابلیت های هسته.

بدیهی است که تغییر هدف به مطمئن شوید که گوشی های با راه اندازی بسیار متواضع سخت افزار مناسب دریافت کنید نسخه سبک از پلت فرم به جای ارائه یک مصالحه تجربه.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن