آمازون خلبانان با استفاده از تماس های تصویری به بررسی شخص ثالث فروشندگان

آمازون در حال آزمایش با استفاده از تماس های تصویری به بررسی شخص ثالث فروشندگان آن را به عنوان تلاش برای به حدا

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 اردیبهشت 1399

آمازون در حال آزمایش با استفاده از تماس های تصویری به بررسی شخص ثالث فروشندگان آن را به عنوان تلاش برای به حداقل رساندن مقدار از حساب های جعلی و لیست در آن پلت فرم این شرکت اعلام کرده است. زنده تأیید طرح در ابتدا مورد استفاده در جلسات حضوری که آن را آغاز کرد و در اوایل این سال, اما چرخد به ویدئو کنفرانس به عنوان COVID-19 همه گیر ساخته شده اجتماعی فاصله اقدامات لازم است.

"ما به عنوان عمل اجتماعی فاصله ما در حال آزمایش یک فرایند است که اجازه می دهد تا ما را به اعتبار آینده نگر فروشندگان شناسایی از طریق ویدئو کنفرانس" آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت: "این خلبان به ما اجازه می دهد برای اتصال به یک در یک با آینده نگر فروشندگان در حالی که ساخت آن را حتی سخت تر برای کلاهبرداران برای پنهان کردن دارد."

در سال های اخیر آمازون دارای مواجه شدید موشکافی بیش از محصولات فروخته شده توسط فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم آن است. سال گذشته برای مثال در یک بررسی توسط وال استریت ژورنال در بر داشت هزاران نفر از اقلام برای فروش در آمازون است که برچسب های تقلبی ممنوع و یا اعلام شده بود نا امن توسط سازمان های فدرال. همچنین وجود داشته است گزارش ها از کالاهای تقلبی فروخته شده در آمازون است. سال گذشته آمازون اعلام کرد که شخص ثالث فروش حساب برای بیش از نیمی از اقلام فروخته شده در پلت فرم آن است.

جدید زنده تأیید فرایند در حال حاضر در حال trialed در کشور از جمله آمریکا و انگلستان و چین و ژاپن و شامل آمازون کاردانی چک کردن که یک فروشنده مسابقات خود را شناسایی و اسناد و مدارک آنها ارائه شده به عنوان بخشی از برنامه خود را. آن را شامل نیست با استفاده از هر تکنولوژی شناسایی چهره برای تایید هویت خود آمازون را تایید کرد به GeekWire. تماس نیز فراهم می کند فرصت برای معاشرت برای پاسخ به سوالات در مورد روند درخواست. آمازون می گوید که بیش از 1000 آینده نگر فروشندگان رفته اند از طریق برنامه آزمایشی تا کنون.

آمازون می گوید موجود در آن فرایند تایید برای فروشندگان شخص ثالث با استفاده از ترکیبی از یادگیری ماشین و بررسی انسان به علف هرز مشکوک بد بازیگران. این شرکت گفت: این پروسه متوقف 2.5 میلیون حساب از لیست اقلام برای فروش در 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن