گوگل شروع به کاهش لانه دوربین با کیفیت برای کمک به کاهش پهنای باند

گوگل ممکن است شروع به تنظیم کیفیت فیلم های گرفته شده توسط خود لانه دوربین های امنیتی برای کمک به کاهش فشار قرا

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

گوگل ممکن است شروع به تنظیم کیفیت فیلم های گرفته شده توسط خود لانه دوربین های امنیتی برای کمک به کاهش فشار قرار داده و در شبکه های پهن باند. این شرکت در حال ایجاد تغییرات در یک زمان هنگامی که مردم بیش از همیشه در حال استفاده از دستگاه متصل به اینترنت در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"در پاسخ به فراخوان جهانی به اولویت بندی پهنای باند اینترنت برای یادگیری و کار در چند روز آینده ما در حال رفتن به ساخت چند تغییرات" گوگل در بیانیه ای گفت به آستانه. "ما معتقدیم که این تغییرات باید از این پتانسیل برای کمک به آن را آسان تر برای جوامع به نگه دارید تا با مدرسه و کار و همه چیز را در میان." لانه کاربران در توییتر برای اولین بار گزارش دریافت ایمیل از گوگل اعلام تغییرات.

اگر شما در ایالات متحده و لانه خود را در کیفیت دوربین و تنظیمات پهنای باند بالاتر از پیش فرض گوگل خواهد شد نورد این تنظیمات به طور پیش فرض این شرکت می گوید در آستانه. اگر تنظیمات خود را پایین تر از پیش فرض آنها باقی خواهد ماند. صرف نظر از آنچه خود را با کیفیت و پهنای باند و تنظیمات دیگر تنظیمات در لانه خود دوربین را تغییر دهید ،

و اگر شما می خواهید به بازگشت خود را با کیفیت و پهنای باند تنظیمات به راه شما آنها را قبل از شما می توانید انجام دهید که با توجه به گوگل. که ممکن است چیزی است که شما می خواهید انجام دهید اگر شما به طور فعال با تکیه بر لانه خود دوربین به پیگیری از آنچه که در اطراف خانه خود را به عنوان کاهش کیفیت ویدئو ممکن است آن را سخت تر برای شما به آنچه اتفاق می افتد در لانه خود تصویری خوراک.

اگر شما لازم نیست تنظیمات خود را تغییر دهید پس از گوگل باعث کاهش کیفیت این شرکت قصد دارد به رول تنظیمات به راه شما آنها را قبل از بار شبکه کمتر هولناک با ترافیک گوگل می گوید.

شما همچنین ممکن است تغییرات با محیط حالت نمایش اسلاید از لانه نمایش Chromecast و دستگاه های بازیگران — گوگل است کاهش فاصله چرخش و وضوح عکس در آن نمایش اسلاید در سطح جهانی شرکت می گوید در آستانه.

کاهش چقدر پهنای باند لانه خود دستگاه استفاده نیست گوگل اولین حرکت برای کمک به کاهش میزان ترافیک در شبکه های پهن باند — شرکت کاهش می یابد یوتیوب به طور پیش فرض تصویری با کیفیت به استاندارد کیفیت (480p) در آوریل 24. آمازون و اپل و Netflix نیز کاهش تصویری با کیفیت خود را در اروپا برای کمک به نگه داشتن شبکه های پهن باند کار هموار در حالی که سونی کاهش سرعت دانلود برای شبکه پلی استیشن خود را در اروپا و آمریکا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب