گوگل وعده رفع پیکسل جوانه شماره اتصال

گوگل خود را معرفی کرد اولین بار واقعی بی سیم هدفون در گوش پشت در اکتبر 2019 تحت نام صفحه جوانه. از آن زمان بیش

توسط BASHARIATEMROOZ در 22 خرداد 1399

گوگل خود را معرفی کرد اولین بار واقعی بی سیم هدفون در گوش پشت در اکتبر 2019 تحت نام صفحه جوانه. از آن زمان بیش از شش ماه برای شرکت در واقع آنها را راه اندازی و در عین حال آنها وارد با یک شماره در خارج از جعبه.

کاربران شکایت در مورد مسائل مربوط به اتصال و ترک های صوتی که این شرکت در حال حاضر اذعان کرد. به گفته یکی از کارکنان به نام چلسی W. شرکت خواهد شد نورد از به روز رسانی نرم افزار "در هفته های آینده".

Google Pixel Buds are finally available

بعد همان کارمند دنبال کرد تا با برخی از پیشرفت های که نیاز به تحت فشار قرار دادند و این تیم تنگ شده آنها را به کاهش موارد از تماس تلفنی cut-outs, بهبود خودکار بازیابی زمانی که یا هر دو از earbuds از دست دادن اتصالو بهبود رسانه ها پخش ثبات برای گوشی هایی که باید نرم افزار های صوتی را پشتیبانی می کند. برخی از کاربران نیز تجربه شنیداری صدای خش خش/سر و صدا استاتیک که باید ثابت در به روز رسانی نرم افزار (firmware #296).

یکی ممکن است فکر می کنم که گوگل آموخته آن درس خواهد شد و مرحله کنترل کیفیت آن پس از راه اندازی صفحه 2 گوشی با سخت افزار و نرم افزار مسائل به دنبال صفحه 3 با سخت افزار و نرم افزار مسائل به دنبال صفحه 4 با سخت افزار و نرم افزار مسائل.

این کوه مشاهده شرکت در واقع افزایش فروش خود را با 52 درصد بر اساس سالانه تا شاید کسانی که نه بیش از حد یک معامله بزرگ برای طرفداران خود است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب