عکس های گوگل است که به طور موقت خاموش کردن پشتیبان گیری از برنامه های پیام رسانی برای صرفه جویی در پهنای باند

کارکنان گوگل به تازگی تایید کرد که برنامه Google Photos, غیر فعال کردن خودکار پشتیبان گیری و همگام سازی رسانه

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 تیر 1399

کارکنان گوگل به تازگی تایید کرد که برنامه Google Photos, غیر فعال کردن خودکار پشتیبان گیری و همگام سازی رسانه ها از برنامه های پیام رسانی.

به عنوان بسیاری از مردم های بیشتر بر برنامه های پیام رسانی در بسیاری از نقاط جهان را هم از کار و مدرسه در میان COVID-19 گوگل مایل به صرفه جویی در پهنای باند آن منابع است که در حال تیره و تار به احتمال زیاد پشتیبان گیری از الگوهای رفتاری, فیلم ها و عکس هایی که به اشتراک گذاشته شده بیش از برنامه های پیام رسانی. آن آغاز خواهد شد اطلاع کاربران از تغییر در برنامه Google Photos دفعه بعد که آنها برای باز کردن برنامه.

با توجه به COVID-19 مردم های بیشتر عکس ها و فیلم ها. برای صرفه جویی در منابع اینترنتی تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی خاموش شده برای دستگاه پوشه های ایجاد شده توسط برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp, پیام, و, Kik.

از امروز شروع, شما متوجه خواهید شد که یک پیام در برنامه Photos در مورد این تغییر بود. شما می توانید این تنظیمات را در هر زمان.

شما هنوز هم باید گزینه re-امکان پشتیبان گیری و همگام سازی برای برنامه های پیام رسانی. تحقیقات بیشتر توسط XDA-توسعه دهندگان نشان داد که برنامه های کاربردی تحت تاثیر این تغییر عبارتند از: Facebook, Helo, Instagram, خط, پیام, رسول, اسنپ چت و توییتر و وایبر و واتساپ. قبلی پشتیبان گیری از این نرم افزار نخواهد شد.

ما دیده ایم پهنای باند-کاهش تغییرات از Netflix دیزنی+ یوتیوب و Infinite که کاهش جریان کیفیت به منظور جبران برای افزودن فشار بر روی این سیستم عامل در طول زمان شروع این بیماری همه گیر. ما تعجب می کنم که چرا گوگل تصمیم به این تغییر خیلی دیر است.

Google Photos major redesign rolling out with new icon, photo map search, and simplified UI

گوگل به تازگی نورد از یک تغییر عمده به آن UI اما صرف نظر از این که آیا این به روز رسانی وارد شده یا نه به بررسی خود را پشتیبان گیری و همگام سازی تنظیمات سر به عکس نرم افزار > تنظیمات > پشتیبان گیری و همگام سازی

منبع • از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن